Nicola Zalewski wybrany piłkarzem meczu z Czechami

Pomocnik Romy zaliczył imponujący występ podczas wczorajszego meczu eliminacyjnego EURO, w którym Polska zremisowała 1:1 z Czechami.

fot. © asroma.com

Po rozczarowującym początku sezonu w barwach Giallorossich i krótkim pobycie w kadrze U21, Nicola Zalewski zdaje się wracać na odpowiednie tory.

Ostatnie solidne występy pod wodzą Mourinho zaowocowały powrotem do seniorskiej kadry narodowej. Po wczorajszej potyczce z Czechami, Zalewski został wybrany zawodnikiem meczu. Po ostatnim gwizdku pomocnik Romy udzielił krótkiego wywiadu dla TVP Sport.

– Ten wynik nie cieszy nas, ale nasze nadzieje na kwalifikacje są wciąż żywe. To jeszcze nie koniec” – powiedział Zalewski. Muszę po prostu myśleć o ciężkiej pracy, byciu gotowym i wykorzystywaniu szans, które otrzymuję. Muszę się na tym skupić.”

Słaby początek sezonu sprawił, że coraz częściej zaczęto plotkować o możliwym wypożyczeniu piłkarza w styczniu, do któregoś z klubów Serie A. Na zawodnika spadła też spora fala krytyki ze strony fanów Giallorossich, która sprawiła, że Zalewski na jakiś czas zablokował możliwość komentowania na swoim Instagramie. Dziś Nicola ma za sobą kilka naprawdę dobrych występów, w tym przede wszystkim przeciwko Leece, gdzie jego asysta do Azmouna dała impuls do ostatecznego zwycięstwa w doliczonym czasie gry.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • hako
  18 listopada 2023, 20:23

  Oby utrzymał zwyżkową formę i omijały go afery

 • Adamus
  18 listopada 2023, 21:21

  Nasz Orzełek Biały

  P.S mam w szafie jego koszulkę

 • scythese
  21 listopada 2023, 09:29

  Dobrze że się obudził