Nainggolan oferuje się Romie?

Jak pinformowało Leggo, w ostatnich dniach do Romy z propozycją kontraktu miał zwrócić się Radja Nainggolan.

fot. © asroma.com

Radja Nainggolan ma nadzieję na powrót do Romy. W ostatnich dniach belgijski pomocnik miał skontaktować się z Jose Mourinho i zaproponoować chęć ponownej gry dla Giallorossich.

Po nieudanym okresie spędzonym w SPAL w Serie B, Nainggolan nadal pozostaje bez klubu i czeka na odpowiednią ofertę.

Jednak wobec braku przekonujących propozycji doświadczony pomocnik zrobił pierwszy krok i w ostatnich dniach zwrócił się do menadżera Romy – Jose Mourinho.

Według Leggo, Il Ninja skontaktował się z Mourinho i zaproponował grę dla Romy za minimalną stawkę kontraktu.

Jednakże Roma nie wydaje się zainteresowana byłym reprezentantem Belgii, biorąc pod uwagę jego podeszły wiek i formę jaką prezentował w ostatnich dwóch latach. Giallorossi jednocześnie uważają, że ich pomoc jest w tej chwili kompletna.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  14 września 2023, 11:14

  Pół przytomny Nainggolan, po tygodniu libacji, wypalający paczkę szlugów przed meczem, wciąż wciągałby tyłkiem całą naszą pomoc. I to zarabiając miesięcznie tyle, co nasz KAPITAN w jeden dzień. Bierzemy!

 • mold
  14 września 2023, 11:31

  Moim zdaniem nie jest to zły pomysł. Chodzi też o szatnię, odpowiednią mentalność na treningach i na boisku. Wiadomo, że Ninja jest imprezowiczem, ale w Romie płacili mu za dobrą grę a nie za niezapomniane balety.

 • ryniek
  14 września 2023, 11:36

  Mielibyśmy gościa praktycznie za darmo który by wniósł trochę charakteru do zespołu panienek, ale Fredkinowie wolą przepalać hajs na takich typów jak Paredes. Kpina.

 • Werewolf
  14 września 2023, 11:40

  RN: So, what do you think about it?
  JM: I am the Special One. Thanks Radja, but out midfield is complete.
  RN:…a complete joke so far, that's for sure.
  JM: * hangs up *

 • As11
  14 września 2023, 11:59

  Jose to świetny PR-owiec, nie zdziwiłbym się, gdyby go wziął, żeby wzbudzić tym sobie jeszcze większą sympatię wśród fanów.

 • hako
  14 września 2023, 12:03

  Przydatności Radzi nie ocenię, bo w szatni Romy mnie nie było. Ale w razie W. poleciłbym zaoferować się Kuleszy. Weterana z ostatnim dobrym sezonem 5 lat temu przyjmie z otwartymi ramionami i czymś zimnym spod stołu.

 • ermac
  14 września 2023, 12:30

  Strootman-DDR-Ninja to była pomoc!

 • edemon
  14 września 2023, 12:41

  Z cała sympatią do Radji, jego czas już minął i lepiej mieć tylko dobre wspomnienia po tym jak u nas grał.

 • Kreatos
  14 września 2023, 12:43

  Zdecydowanie jeden z moich ulubionych graczy w mojej kilkunastoletniej historii kibicowania Romie. Ze względu na szatnie uważam, że powinien wrócić, bo to z nim doszliśmy do półfinału.

  Oczywiście wątpię, że dałby radę fizycznie, plus tak jak wspominacie, przykładem profesjonalisty to on nie jest, więc raczej byłby takim naszym Peszkiem :P

 • Totnik
  14 września 2023, 14:33

  Wszyscy go wspominają z najlepszej formy w Romie ale nie czarujmy się, On już by tak nie grał, zresztą czy to nie dziwne że jest bez kontraktu ??
  Natomiast nie zaszkodziłoby go ściągnąć na okres próbny, niech potrenuje z zespołem i by trener zadecydował. Na tym przecież nic byśmy nie stracili.
  "jednocześnie uważają, że ich pomoc jest w tej chwili kompletna" 🤔

 • Omen
  14 września 2023, 16:15

  Kocham Radję, to mój ulubiony pomocnik w historii klubu (sorry Daniele) ale to tak jakby oczekiwać że Totti wróci na boisko i znowu będzie nas czarować. Ninja jest już ostro zajechany. Myślę że klub w razie czego wybrałby ogrywanie jakiegoś chłopaka z primavery, bo to przynajmniej mogłoby mu się opłacić. Nie sądzę aby doszło do powrotu. Ze swojej strony żałuję tylko tego, że Radja został sprzedany. Pozbyć się takiego wojownika to trzeba mieć z głową :(

  • Totnik
   14 września 2023, 18:01

   Nie no deprecjonować DDR to… nie skomentuje

  • Omen
   14 września 2023, 20:35

   No i dlaczego Totnik przeinaczasz to co napisałem? Nikogo nie deprecjonuję, chyba mam prawo mieć swoje preferencje? Czy jak stado mówi BEEEE, to też mam grzecznie powtarzać? :) Niczego nie ujmuję DDR, po prostu Ninja grał tak że nie mogłem oderwać wzroku i wspominam go z największym sentymentem.

  • Totnik
   14 września 2023, 21:29

   Masz rację trochę źle zrozumiałem twoja wypowiedź 👍

  • Omen
   14 września 2023, 21:50

   Spox, nie chowam urazy 👍❤

 • riss
  14 września 2023, 21:57

  Podobnie jak większość tutaj kocham tego piłkarza, ale odgrzewanie kotleta zazwyczaj nie wychodzi dobrze. Radja już nawet nie pamięta kiedy grał na w miarę dobrym poziomie ile to już lat bez formy 3-4 ?? Ciężko jest po takim czasie wrócić na poziom.

 • samber
  14 września 2023, 23:44

  W ogóle nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Rozmawiamy o profesjonalnej piłce a nie kopaniem z dzieciakami na orliku.