Nainggolan: De Rossi nas zaskoczy, w SPAL wszyscy zawodnicy płakali za nim.

Wśród wielu osób, które wypowiedziały się na temat Daniele De Rossiego, swojego komentarza udzielił również popularny Ninja, który miał okazję pracować z nim w SPAL.

fot. © asroma.com

Radja Nainggolan ponownie wypowiada się na temat Romy, a tym razem także o Daniele De Rossim, który podczas swojego pobytu w SPAL przyczynił się do przyjścia Belga. Ninja miał więc okazję z bliska obserwować pierwsze kroki De Rossiego jako trenera.

„Boli mnie widok Romy w tej sytuacji. W tym roku byłem na stadionie trzy razy i widziałem drużynę, która nie potrafiła oddać nawet jednego strzału na bramkę. Zawsze pierwszymi odpowiedzialnymi są zawodnicy, tylko że w świecie piłki nożnej zawsze pierwszego zwalnia się trenera. Jestem przekonany, że Daniele nas zaskoczy. Miałem go u boku i znam jego pomysły” – opowiedział Belg podczas transmisji na Instagramie.

„Kiedy byłem we Ferrarze i go zwolnili – kontynuował – widziałem wszystkich zawodników płaczących za nim, ponieważ to, jak bardzo Daniele przykładał wagę do każdego z nas, było niewiarygodne. Widać było, że chciał grać w określony sposób, ale nie miał odpowiednich zawodników. To był powód jego końca w SPAL, ponieważ wszyscy widzieli, jak chciał grać, ale jeśli nie masz odpowiedniego materiału ludzkiego, staje się to trudne”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Felek
  17 stycznia 2024, 11:51

  To może być pewien problem, że będzie próbował grać piłkę do której nie ma odpowiednich kopaczy :\

 • samber
  17 stycznia 2024, 12:01

  Radja to Radja – swój facet, ale nie trzeba przywiązywać zbytniej wagi do jego wypowiedzi. I tak go lubimy :)

 • hako
  17 stycznia 2024, 12:03

  Nie podoba mi się taka argumentacja że trener wspaniały, tylko piłkarze kur*y. Jest to raczej wygodna manipulacja słowna pod tezę. Trener to spoiwo całej drużyny, umiejętnosci trenerskie to w głównej mierze umiejętność dostosowania się do warunków w jakich pracuje. Co z tego że Mourinho jest wielkim mistrzem skoro u nas katował grę wahadłowymi którzy mają dośrodkowania jak w okręgówce

 • Totnik
  17 stycznia 2024, 15:03

  Dobry trener ustawia grę pod piłkarzy a nie odwrotnie. Zły prognostyk ale może się wyrobi wkoncu mldy trener

 • lilninja
  17 stycznia 2024, 21:29

  Jeden z niewielu którzy potrafią szczerze powiedzieć co myślą. Legenda