Mundo Deportivo: To UEFA usunęła Mourinho z Rady Piłkarskiej

Rośnie napięcie między trenerem Romy, Jose Mourinho, a UEFA.

fot. © asroma.com

Po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce po finale Ligi Europy w Budapeszcie, Jose Mourinho odszedł z Rady Piłkarskiej UEFA po złożeniu rezygnacji Szefowi ds. Piłki Nożnej UEFA, Zvonimirowi Bobanowi.

Mundo Deportivo ujawnia jednak, że organizacja piłkarska już wcześniej zdecydowała o usunięciu Mourinho z zarządu jeszcze zanim otrzymała list od portugalskiego trenera.

Decyzja Mourinho jest związana z decyzją UEFA o zawieszeniu go na cztery mecze w europejskich pucharach za konfrontację z sędzią Anthonym Taylorem po zakończeniu spotkania na Puskas Arena.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  25 czerwca 2023, 05:49

  Józef trenerem wybitnym to już może nie jest ale lepszego w politykowaniu nie ma :)

  • jasiekasr
   25 czerwca 2023, 16:24

   Musisz mieć strasznie smutne życie przyjacielu. Cokolwiek nie pokazuje się o Mourinho twój ból, jęk, płacz jest zawsze. Jestem na tej stronie od chyba 15 lat i zawsze taki byłeś ale teraz z Jose po prostu Ci odwala całkowicie. Rozumiem że nie wszyscy jesteśmy zadowoleni ale jęczenie 30 razy dziennie o tym jak Jose jest zły powinny być jakoś upominane bo to podchodzi pod totalny trolling. Zachowujesz się dokładnie tak samo jak alex. Stworzyłes jakiś swój własny kościół Anty Mourinho i pewnie na codzien chodzisz w koszulce ze go nienawidzisz majac na srodku czoła tatuaż FuckJOSE. Odnosząć sie od razu do twojej odpowiedzi ( że pewnie nie chcesz to nie czytaj) – właśnie nie chce czytać ale się nie da bo jęczysz dosłownie zawsze i wszędzie.

  • Totnik
   26 czerwca 2023, 07:00

   Nie ma to internetowi psychoanalitycy a nawet analizatorzy życia, hehe i że to ja niby troluje. Kolego argumenty ad personum są dość słabe w dyskusji więc nie dziękuję, nie podejmuje się :)

 • hako
  25 czerwca 2023, 13:56

  Murem za Jose!

  • Totnik
   25 czerwca 2023, 14:29

   Wiadomo ! Kto inny zapewni Nam regularnie 6 miejsce w tabeli ! :)

  • RomanoItaliano
   25 czerwca 2023, 16:47

   Dokladnie, tu chodzi o walkę z tym skorumpowanym tworem jak UEFA. Ktokolwiek chce im się postawić na plus, bo cyrki takie ze głowa mała.

 • Olek
  25 czerwca 2023, 16:53

  żeby to doniesienie brać na poważnie, to po pierwsze trzeba wierzyć Mundo Deportivo (mało rzetelne źródło jeśli chodzi np. o transfery), a w kolejnym kroku Uefie.