Mourinho zamawia 60 pizz, aby uczcić pierwsze zwycięstwo Romy w sezonie

Po wczorajszej inauguracyjnej wygranej, która otwarła oficjalnie sezon dla Giallorossich, Jose Murinho postanowił uczcić zwycięstwo w Salerno w podobny sposób, jak przed rokiem.

fot. © asroma.com

Roma wygrała z Salernitaną w swoim pierwszym meczu w nowym sezonie po bramce Bryana Cristante zdobytej z dystansu w pierwszej połowie. Po ostatnim gwizdku Jose Mourinho postanowił odpowiednio uczcić zwycięstwo.

Podobnie jak przed rokiem (po zwycięstwie Romy 4:0 w Salerno), Corriere dello Sport informuje, że Mourinho zdecydował się zamówić 60 pizz oraz napojów dla pracowników klubu i zawodników.

Zespół świętował wygraną podróżując do Rzymu pociągiem i otrzymał dwa dni wolnego. Piłkarze wrócą do treningów w środę rano aby przygotować się do kolejnego spotkania, które zostanie rozegrane na Olimpico z Cremonese.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  15 sierpnia 2022, 13:26

  Tylko Zaniolo ostrożnie z tą pizzą, bo znowu wróci klucha-men :D

  • Adamus
   15 sierpnia 2022, 13:55

   Sam ostatnio polubiłem pizze także wiem coś o tym :D

 • hako
  15 sierpnia 2022, 15:14

  Domino Jachaś naszej galaktyki 😃

  • Junkhead
   15 sierpnia 2022, 16:44

   Średnia hawajska i ciepłe wygazowane piwerko dla wszystkich!

  • SokoleOko
   15 sierpnia 2022, 23:29

   Może być też pepperoni!
   Do 15 zł co tam chcecie!

 • samber
  16 sierpnia 2022, 08:39

  Zawsze mnie zastanawia dlaczego np. dla biegaczy zawodowych pizza to jest taki "rarytas" na który sobie można pozwolić bardzo rzadko, np. w czasie roztrenowania, a piłkarze jedzą i jeszcze zapijają. Nie rozumiem jakim cudem to się nie przekłada na ich sprawność. Oczywiśćie inny sport, ale tak sobie kombinuję, że jakby prowadzili naprawdę sportowy sposób życia to by mieli jeszcze lepsze wyniki. I chyba tak to działa skoro niektórzy dzięki dyscyplinie grają bardzo długo, a np. Radja przep* swoją piłkarską karierę.