Mourinho wrócił do Rzymu: Jestem gotowy na nowy sezon. Nie oczekuję prezentów podczas mercato

Jose Mourinho wylądował we Włoszech. Po portugalskich wakacjach Special One pojawił się dziś na Ciampino o godzinie 15:00.

fot. © asroma.com

Jose Mourinho wrócił do Rzymu. Po przyjeździe z Lizbony i pojawieniu się na lotnisku Ciampino, trener Romy udzielił kilku wypowiedzi obecnym na miejscu dziennikarzom.

Jego myśli skupiają się na poniedziałku 10 lipca, kiedy wróci do Trigorii i ponownie rozpocznie pracę. Oto jego słowa na temat mercato i przyszłości:

„Czy jestem gotowy? Jestem zawsze gotowy. Jestem człowiekiem pracy, a nie tym, który myśli o wakacjach. Nie spodziewam się niczego po okienku transferowym. Po prostu cieszę się, że mogę tu wrócić i pracować. Wrócimy do pracy w poniedziałek rano”.

„Frattesi w Interze? Nie żałuję, że tam poszedł” – dodał Mourinho, gdy zapytano go o cele transferowe Romy w środku pola.

Na swoje dwumeczowe zawieszenie Mourinho odpowiedział: „Zostałem poproszony o publiczne przeprosiny w celu zmniejszenia kary. Biorąc pod uwagę, że nie będę musiał siedzieć na ławce w sierpniowe upały, nie martwię się tym. Czy pojedziemy do Portugalii? Przynajmniej tam jest chłodniej”.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  9 lipca 2023, 05:36

  Józku. Po 2 sezonach z Tobą ja już nic nie oczekuję. Mogę się co najwyżej spodziewać jak to będzie wyglądać …

  • Junkhead
   9 lipca 2023, 11:03

   Kto wie, może zaszaleje na koniec i zdobędzie 5 miejsce.