Mourinho nie rezygnuje z Zaniolo

Jose Mourinho wciąż wierzy, że uwolnienie pełni potencjału Nicolo Zaniolo to tylko kwestia czasu. Portugalski trener darzy piłkarza dużym zaufaniem i nie ma zamiaru z niego rezygnować.

fot. © asroma.com

Nicolo Zaniolo jeszcze nie zdobył bramki w tegorocznej kampanii Serie A: sezon w wykonaniu 23-latka do tej pory był pełen wzlotów i upadków, uwzględniając czerwoną kartkę z Realem Betis i problemy z kontuzjami, w tym min. zwichnięcie ramienia.

Napastnik Romy nie stracił jednak zaufania Mourinho, donosi La Gazzetta dello Sport. Special One jest bardzo blisko Zaniolo, twierdzi włoska gazeta, i będzie nadal na niego stawiał w nadchodzących tygodniach, podczas gdy Roma będzie przygotowywać się do zmierzenia się z ostatnim, trudnym etapem meczów przed przerwą spowodowaną Mistrzostwami Świata.

Mourinho wciąż wierzy, że Zaniolo jest dla Giallorossich tym, kto robi różnicę swoim tempem i sprawnością fizyczną, i że to tylko kwestia czasu, zanim uwolni swój pełny potencjał.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Robson
  21 października 2022, 20:31

  Dziesięć kolejek ligowych i zero goli !!
  I takiemu "leszczowi" za chwilę dadzą podwyżkę ??

 • Frosti
  21 października 2022, 20:57

  Oby uwolnił ten potencjał, bo póki co 0 bramek i 0 asyst. Jednak nie wyróżnia się za bardzo na tle kolegów w Serie A.

  Bellotti, Zaniolo, Shomurodov (choć ten ostatni grał mega mało) – wszyscy trzej mają 0 bramek i 0 asyst. Dość powiedzieć, że naszym drugim strzelcem po Dybali jest Smalling z 3 golami.

  • matekson
   21 października 2022, 21:42

   Ciezko porównywać Belottiego i Shomorodova do Zaniolo ten pierwszy dopoiero zagrał drugi mecz od 1 minuty, drugi nie wiem czy razem w lidze uzbierał 40 minut… Zaniolo już trochę tych okazji miał.

 • mold
  21 października 2022, 21:04

  Przed sezonem schudł i powróciła u niego dynamika. Ale w głowie jak wiało tak wieje.

  • Omen
   21 października 2022, 23:33

   No właśnie. Problemem Zaniolo na boisku są złe decyzje. Ma siłę, ma technikę, tylko co z tego skoro w większości przypadków nic nam to nie daje.

 • Canis
  22 października 2022, 01:25

  W Zaniolo to jest ciągle ta bezsilność Janusza. Łeb w dół i ciśnie na oślep, na siłę, między obrońców a najczęściej kończy akcję jakimś niedorozwiniętym skokiem nurka w pole karne. O podaniu do kolegi, mowy nie ma. Jak mawiał Albert Einstein, szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

 • samber
  22 października 2022, 09:28

  Mou zaciekle wierzy i stawia na Abrahama i Zaniolo. Ślepa wiara? czy racjonalna ocena tego co widzi na treningach? Niestety niemal każdy trener ma swoich pupili i zupełnie nie dostrzega jaki piach grają.

 • edemon
  22 października 2022, 12:01

  Musi się ogarnąć, bo zaczyna swoją grą przypominać Iturbe. Jego największą zaletą jest skupianie na sobie uwagi rywala poprzez holowanie piłki, ale nie tworzy kolegom sytuacji bramkowych, a swoich nie wykorzystuje.