Motta o Romie: Mają obsesję na punkcie zdobycia miejsca w Europie

Już w przyszłym tygodniu AS Roma rozegra spotkanie o 6 punktów z będącą obok w tabeli Bologną. Jeśli Giallorossi pokonają dziś Udinese, zredukują stradę Rossoblu do jednego oczka. Na temat Romy wypowiedział się rewelacyjny trener rywala, Thiago Motta.

Trener Bologni, Thiago Motta, podzielił się swoimi przemyśleniami na konferencji prasowej po zremisowanym meczu 0-0 przeciwko Monzie. To wynik, który cieszy Romę. Oto co powiedział przed mikrofonami Dazn:

„Strach przed wygraną? Nie, widzę, że chłopcy są bardzo spokojni. Nie czujemy takiej presji, ponieważ na początku sezonu nawet nie mieliśmy nadziei na zajęcie takiej pozycji. Inni są zapisani do tego wyścigu, dla nich istnieje presja zdobycia miejsca w Europie, dla nas nie. Jesteśmy tymi, którzy psują zabawę w lidze, powtarzam“.

Jak się ma Ferguson?
„Wyszedł z boiska z problemem kolana, zobaczymy, jeszcze nie wiem, jak się czuje. Ale nie jestem zaniepokojony, to świetny chłopak, pełen energii i nie sądzę, aby to była dla niego poważna przeszkoda“.

Teraz czeka nas Roma.
„To jedna z drużyn, która ma obsesję na punkcie zdobycia miejsca w Europie. My musimy wykonać swoją pracę jak najlepiej i podejść do tego zadania z pełnym zaangażowaniem”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Omen
    14 kwietnia 2024, 15:55

    To nie obsesja, tylko ambicja i poczucie własnej wielkości. Bardzo dobrze że tacy jesteśmy i nie zadowalamy się byle czym. Forza Roma!

  • irekxsoberxASR
    15 kwietnia 2024, 18:13

    Nawet jak obsesja to o to właśnie chodzi. O cel i obsesyjne dążenie do niego. Nie pisze oczywiście o chorych akcjach ale zdrowej obsesji/mega ambicji by nie być średniakiem