Milan z ofertą za Zaniolo

Pomimo przekonania Josè Mourinho, że Zaniolo będzie dostępny do końca sezonu, wciąż krążą plotki o jego odejściu już w tym okienku transferowym. O numer 22 zabiega głównie Tottenham, ale w ostatnich godzinach pojawił się Milan.

fot. © asroma.com

Milan włączy się do wyścigu po Zaniolo? Po mało przekonujących plotkach, dziś pojawia się więcej konkretów. W ostatnich godzinach doszło do kontaktów agenta piłkarza z przedstawicielami Rossonerich.

Jak poinformował ekspert rynku transferowego, Alfredo Pedullà, klub z Mediolanu miałby zaproponować wypożyczenie (prawdopodobnie płatne) do końca sezonu z obowiązkiem wykupu po sezonie pod warunkiem, że awansuje do Ligi Mistrzów. Milan chce wydać maksymalnie 25 milionów euro (wliczając bonusy). Tottenham pozostaje w grze.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  23 stycznia 2023, 19:50

  Mało, ale nie ma co oczekiwać cudów. Latem Zaniolo będzie w promocji. Jeśli stanęłoby na tych 25 mln to 3,75 inkasuje Inter a 21,25 my. Także ze sprzedaży Zaniolo zwraca nam się kwota wydana przez Pinto na Muminowa :D Trochę straszno a trochę śmieszno :)

  • Canis
   23 stycznia 2023, 21:09

   No tak nam się Zaniolo rozwinął 😁

 • Felek
  23 stycznia 2023, 20:07

  Im więcej czy tam o jego odejściu, tym mam większe wrażenie że z niego już nic nie będzie. Chyba Spaletti tylko byłby w stanie coś z Niego zrobić, ale nie wydają się nim zainteresowani.

 • Canis
  23 stycznia 2023, 20:56

  Milan to pewnie oferuje 1 milion za wypożyczenie, 12 milionów za wykup, plus 12 milionów jak Zaniolo zagra w minimum 15 meczach i strzeli 10 bramek. Milan to totalny gołodupiec i już po negocjacjach z Florenzim, bym sobie odpuścił rozmowy z nimi.

 • irekxsoberxASR
  23 stycznia 2023, 20:57

  Niech idzie ale poza Italię

 • riss
  23 stycznia 2023, 20:58

  Milan 25 mln i przymus wykupu to brzmi dobrze, jego głową to zagra w góra 5 meczach rossonerrich.

  • samber
   23 stycznia 2023, 22:38

   Wcale nie. Nieco wyżej Canis ładnie to rozpisał. Oni chcą łącznie wydać 25 mln, czyli mówimy o sumie kosztu wypożyczenia, transferu i bonusów. To już lepiej oddać go do Anglii za 20 mln ale w jednej transzy.

 • volt17
  23 stycznia 2023, 22:44

  Tylko zagramanica, a najlepiej Anglia gdzie za byle średniak rzucają po 30-40 mln. Natomiast w Serie A to wszyscy dziadują tak jak my, przypomnę, że Milan targował się o jakieś 1-2 miliona przy wykupie Florenziego

 • Technik
  24 stycznia 2023, 00:19

  Szkoda że z niego jest taki buc i nie dlatego głównie że chce odejść, bo to jestem jakoś w stanie zrozumieć (brak formy, konkurencja, jakiś pech, wypalenie) ale że odrzuca możliwość podpisania nowego kontraktu. Przecież mógłby podpisać umowę przedłużającą jego pobyt w Romie do 2025 roku, zgodzić się na ciut mniejsze pobory oraz podpisać klauzulę że w lecie 2023 klub nie zrobi mu problemu przy odejściu do innego zespołu, ustalić wspólnie z Romą pewną ceną powyżej której klub nie będzie wchodził w żadne negocjacje tylko przyjmie ofertę. Powiedzmy że było by to właśnie wspomniane 40 mln, przy takim układzie wilk byłby syty i owca cała. A tak to stawia klub pod ścianą, chociaż Pinto sam jest sobie winny że ,jak to zwykle w Romie bywa, zwlekał tak długo aby przestawić Zaniolo nową propozycję kontraktową. Powinien był załatwić to w lecie, a wtedy nie dawać się zwodzić agentowi i zawodnikowi, którzy deklarowali rzekomą otwartość i chęć do podpisania nowej umowy i postawić sprawę jasno; oferta ekonomiczna jest taka i nie zmieni się wiele na przestrzeni najbliższych 6 czy 9 miesięcy, przyjmujecie i zawodnik zostaje z klubem przynajmniej do końca sezonu 22/23 albo nie, a w takiej sytuacji rozstajemy się tu i teraz za kwotę którą my ustalimy i ani euro mniej. Niestety jak zwykle, kolejny nasz DS jest za miękki i chyba źle czyta ludzi, bo wykolegował go Mkhitaryan, teraz coś kręci Smalling i powraca temat Zaniolo, no tak nie może być.

  • koston
   24 stycznia 2023, 09:10

   @Technik – no właśnie też zwróciłem na to uwagę, że DS czy zarząd klubu nie zauważył takich cech u Zaniolo już wcześniej. Myślę, że twoja analiza jest jak najbardziej poprawna, ale do takiego postępowania trzeba mieć trochę oleju w głowie. A tak to Zaniolo poszedł do władz klubu i powiedział, że on nic nie przedłuży i żeby go wystawić na listę transferową, bo już mu się tu nie chce grać.

   I też myślę, że Milan nic nam ciekawego nie zaoferuje. Zakładam, że we wszystkich zsumowanych ratach jakie by zaoferowali byłoby coś w granicach 18-20 mln euro dla nas.

  • mold
   24 stycznia 2023, 14:36

   Dobrze to rozpisałeś, ale wiadomo że jak relacje się psują to się głównie patrzy na własny interes. Dzbaniolo więcej zarobi jeżeli potencjalny zainteresowany zapłaci mniej jego obecnej drużynie za transfer.

   Co do Pinto to się zgadzam. Głównie ma strzały ślepe lub średnie, poza Dybala, chociaż warunki jego transferu są zbliżone bardziej do wypożyczenia niż transferu definitywnego.