Mendes: Mourinho jest wyjątkowy. Odrzucił Arabię dla pozostania w Romie

Jorge Mendes, agent José Mourinho, udzielił wywiadu dla portugalskiej gazety "Record".

Jorge Mendes reprezentujący interesy Jose Mourinho, udzielił krótkiego komentarza na temat byłego już trenera Romy.

„Na pewno nie potrzebuje przedstawienia. Jego zdobyte tytuły mówią same za siebie, nie jest zwykłym trenerem. To trener wyjątkowy, zawsze będzie miał swoje szanse i nigdy nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu”. To pierwsze słowa portugalskiego agenta, który następnie zakończył, zatrzymując się przy ofercie, która przyszła z Arabii kilka miesięcy temu: „Tak było, Mourinho miał okazję, kilka miesięcy temu, by pójść do Arabii Saudyjskiej. Zdecydował się jednak odrzucić ofertę, ponieważ chciał pozostać na ławce rezerwowych AS Romy.”

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  22 stycznia 2024, 18:01

  Trzeba poczekać na pierwsze wypowiedzi bezpośrednio zainteresowanych. Aczkolwiek jakbym miał strzelać to Siwy może mieć pretensje że nie dali mu dokończyć sezonu, ewentualnie że sobie nie powiedzieli pa pa po 2 sezonie. Tak byłby pewnie w Arabii z kontraktem życia. Ale każda ze stron zaryzykowała i gdyby Roma aż tak nie cieniowała to nadal by w Rzymie byl

  • RomanoItaliano
   22 stycznia 2024, 18:06

   Mourinho nic nie powie, bo nie ma tego w zwyczaju. Jedynie na Tottenham narzekał bo go zwolnili kilka dni przed pucharem.

  • majkel
   22 stycznia 2024, 18:19

   Jakiś żal Siwy pewnie ma. Czy uzasadniony? Chyba nie nam oceniać. Nie znamy kulisów rozmów, tego co obie strony sobie obiecały. Z perspektywy tego, co przewijało się w mediach i o czym mówił sam Mourinho: Zabrakło wsparcia ze strony właścicieli. Szczególnie po finale w Budapeszcie. Wtedy chyba coś pękło. Miał interweniować Pinto, a skoro jego przyszłość w Romie została przesądzona, to i z Mourinho za bardzo się nie pieścili. Niedopuszczalne jest właśnie to, że klub doprowadził do sytuacji,w której podczas ostatniej sesji mercato, zarządza nią gość, który wraz z jej końcem, żegna się z Romą. Duże zamieszanie w Romie.

 • samber
  22 stycznia 2024, 18:03

  Agent piłkarski? :) To tak jakbym kupując dom wierzył agentowi nieruchomości. Albo pracownikowi komisu kupując samochód. Powodzenia życzę.

 • Totnik
  22 stycznia 2024, 18:15

  Łaskę Nam robił że zapewniał regularnie 6 miejsce w tabeli przy wydatkach na 3, zapewnił Nam najgorszą rundę od 21 lat, no niewdzięczna ta Roma😰😰😰

  • RomanoItaliano
   22 stycznia 2024, 18:18

   Totnik ale przecież on nie ustalał kontraktu i nie dawał im takich tygodniówek. Mamy chory komin płacowy.

  • Totnik
   22 stycznia 2024, 18:28

   Zabawne dzieki niemu ponoć sprowadziliśmy wielkich pilakrzy a teraz że to nie Jego wina jakie pensje 😂

  • matekson
   22 stycznia 2024, 20:08

   Też nie rozumie tego twierdzenia, to kto ściągnął Lukaku, Dybale, Renato, Paredesa itd. skoro jest 3 najwyższy budżet w lidze to wypadało by raz na 3 lata to miejsce 1-4 osiągnąć albo zacząć ściągać tańszych zawodników nie droższych czy lepiej opłacanych.

  • RomanoItaliano
   22 stycznia 2024, 20:14

   Przecież Renato to zachcianka Pinto. Lukaku i Dybala się przecież bronią, ale cała reszta szortu to nie do końca jego wina. Mimo wszystko ktoś im daje te pensje więc chyba umie powiedzieć basta? W realu jakoś to ogarniają, a w Romie każdemu dają tyle ile chce i potem zdziwienie że 4 budżet w lidze.

 • MMACieciu
  22 stycznia 2024, 18:55

  Administracja!: czy ktoś z Was zatrzyma kierunek do bagna tej strony który jest prowadzony przez tego hazardzistę z problemami psychicznymi?

  • Totnik
   22 stycznia 2024, 18:57

   Patrząc jak swobodnie obraził kilkukrotnie innych użytkowników jest chyba tolerowany :)

  • majkel
   22 stycznia 2024, 19:02

   Ja nie mam tutaj etatu. Nie siedzę 8h wpatrzony w ekran, co kto wypisuje. Dobrze wiecie, jakie mamy zasoby na stronie. Teraz mam troszkę więcej czasu, to wchodzę żeby dodać te dwa, trzy newsy i tyle. Jak macie jakieś wątpliwości co do prowadzenia stronki, to zgłaszajcie problem, a nie sugerujcie z góry, że jest tak bo takie zachowania są akceptowalne itd.

  • Totnik
   22 stycznia 2024, 19:22

   sorry majkel, twoje oddanie i praca są przeze mnie mnie cenione i niekwestionowane 🙌

 • Il capitano 10
  22 stycznia 2024, 22:07

  Matekson i co z tego że jest 3 najwyższy budżet w lidze skoro Dybala gra 50 % meczy , Renato nie gra w ogóle, Paredes jest mistrzem świata ale to jest gość , który może grać ale przed sobą powinien mieć zawodnika typu David Pizarro a nie Bove czy Cristante.
  Mourinho jest winny, żeby nie było że go bronie ale dla mnie głównym winowajcą jest Pinto, zbudował tą drużynę jakby grał w FM.
  Jak oglądam Liorente Ndicka to tęsknie ze Jebanezem był jaki był ale chociaż czasami coś z bani potrafił włożyć w derbach powinien mieć zakaz ale dla mnie i tak w porównaniu do ww. ogarniał.
  Lukaku gra super ale tyłem do bramki, niestety już nie ma tego dynamitu co wcześniej i to jest typ co potrzebuje skrzydłowych i kogoś kreatywnego w środku a nie Zalewskiego czy Celika.
  Ale jak już pisałem wcześniej obym się mylił i nasi odpalą a cała wina była Mourinho.

  • MMACieciu
   23 stycznia 2024, 05:58

   Mi się wydaje że u nas na stanowisku DS nie potrzeba kogoś z mega znajomościami i gigantyczną siatką najlepszych agentów, nie potrzeba nawet kogoś takiego jak klon palacza. Potrzeba po prostu chłopa który oddzieli ziarno od plew, piłkarza od szrotu z B-klasy. Nie zawsze jest to łatwe bo nie wszystko złoto co się świeci. Kto wiedział że belotti chłop gwarantujący w Torino dwucyfrowe liczby co sezon nagle stanie się kaleką.. bo to ile my szrotu przyjęliśmy przez ostatnie 5-6 lat to się w głowie nie mieści. Uzbierałoby się dwa składy i rezerwowi