Mancini ze złamanym nosem?

Wicekapitan Giallorossich trenował wczoraj w masce ochronnej.

fot. © asroma.,com

Przygotowania do nowego sezonu zaczynają zbierać pierwsze żniwa. Po Solbakkenie i Ibaniezie na problemy napotkał Mancini. U gracza podejrzewa się złamanie przegrody nosowej. 

Jak podaje włoska prasa, na razie nie przewidziano zabiegu chirurgicznego. Problemy pojawiły się po meczu z Bragą. Mancini wybiegł wczoraj na boisko treningowe w masce ochronnej i trenował razem z kolegami. Z resztą grupy nie ćwiczył Solbakken, który zmaga się od weekendu z drobnymi problemami z mięśniami uda. Zakończyło się na strachu w przypadku Ibaneza. Brazylijczyk został kopnięty w kostkę na poniedziałkowym treningu i go przerwał. We wtorek trenował indywidualnie, ale w środę zagrał już w sparingu z Bragą.

Tymczasem wczoraj, obok Solbakkena, z grupą nie trenował Belotti. Wynika to wyłącznie z tego, że napastnik, jako jedyny, rozegrał 90 minut w środowej potyczce z Bragą i wykonywał wczoraj ćwiczenia rozładowujące na siłowni.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  28 lipca 2023, 13:28

  Dobrze że nie z sercem

  • Omen
   28 lipca 2023, 14:12

   :D

 • abruzzi
  28 lipca 2023, 14:19

  Albo z mózgiem… a nie, czekaj…

 • samber
  28 lipca 2023, 23:14

  Mancini z meczy wiosennych to niby już nie ten sam Mancini, ale jednak ktoś kto łamie mu nos wiele ryzykuje :) P.S. Nie wiedziałem że on jest wicekapitanem. Dla mnie jednak nr. 2 po opaskę to Angol.

  • jamtaicho
   28 lipca 2023, 23:50

   od kilku sezonów jako drugi opaskę nosi :D Cristante jako 3., Smalling jako 4.