Mamy to! Kwota na wyjazd Seweryna zebrana!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że udało się zebrać pieniądze, które pozwolą na wyjazd Seweryna do Rzymu na mecz AS Roma.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z was za ogromną hojność i wsparcie, które okazaliście. Dzięki waszej wielkiej życzliwości udało się zebrać kwotę, która umożliwi Sewerynowi wyjazd do Rzymu na mecz AS Roma!

Wasza hojność i gotowość do pomocy są naprawdę niezwykłe. To dzięki waszemu zaangażowaniu marzenie Seweryna staje się rzeczywistością. Jego miłość do klubu i pasja do piłki nożnej będą teraz miały szansę na spotkanie z magią Stadio Olimpico i atmosferą, jakiej nie znajdzie się nigdzie indziej.

Jesteśmy głęboko poruszeni waszą życzliwością i wsparciem. Dzięki waszej pomocy stajemy się silniejszą społecznością, gotową wspierać się nawzajem w trudnych chwilach i celebrować wspólne radości. Dziękujemy wszystkim kibicom AS Roma oraz wszystkim sympatykom calcio, społeczności Amici Sportivi, każdemu kto wsparł tę akcję!

Raz jeszcze, ogromne podziękowania dla każdego z was. Wasza dobroć sprawia, że świat staje się lepszy miejscem dla wszystkich. Niech to wyjątkowe wydarzenie będzie świadectwem siły ludzkiej solidarności i wspólnej pasji!

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Catenaccio
  12 marca 2024, 18:53

  Serce rośnie, przyjemnie mieć świadomość że dołożyło się cegiełkę do czyjegoś marzenia 💪Forza Seweryn 💪

 • lilninja
  12 marca 2024, 19:05

  Na pewno mu się w Rzymie spodoba, oby Paulo dał się złapać xd Ostatnie parę lat (pandemia, sytuacja na Ukrainie) pokazały że ludzie chcą i potrafią pomagać innym. Szkoda że politycy i media nie potrafią wziąć ze zwykłych obywateli przykładu.

 • Omen
  12 marca 2024, 22:02

  Super! ❤

 • hako
  12 marca 2024, 23:41

  Sewerynie, podziel się wrażeniami jak wrócisz 👍🏼