ll Tempo: Już 15 tysięcy na Ligę Europy

W sześć godzin klub sprzedał już cztery tysiące wejściówek na domowe mecze z Napoli, Atalantą i Lecce, znajdujące się w specjalnym trójpaku. Mimo, że nie doszło jeszcze do losowania fazy grupowej, rozeszło się już 15 tysięcy karnetów na domowe spotkania w Lidze Europy.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – E.Zotti) Do efektu Mou dochodzi teraz Dybala-mania. Kibice nie mogą się doczekać podziwiania Joyi w barwach Giallorossichh i również z tego powodu przypuszczają najazd biletowy na Trirogię, w pogoni za wejściówkami na pierwsze mecze sezonu na Olimpico. 

Po tym jak zarejestrowano ponad 65 tysięcy widzów na prezentacji 7 sierpnia, takie same liczby powinny zostać powtórzone w pierwszy ligowym meczu sezonu, zaplanowanym na 22 sierpnia, z Cremonese. Jednak pragnienia kibiców Giallorossich potwierdzają też liczby zarejestrowane przez klub, jeśli chodzi o bilety na trzy mecze, z Napoli, Atalantą i Lecce. W mniej niż sześć godzin sprzedano prawie 4 tysiące paczek na spotkania, z kolei rozeszło się już ponad 15 tysięcy karnetów na puchary (zakup będzie możliwy do 24 sierpnia).

Wczoraj tymczasem na znanym portalu sprzedażowym online pojawiła się koszulka, w której gracze będą się rozgrzewać gdy będą zakładać trzecie stroje (wciąż niepotwierdzone oficjalnie). Mamy tu do czynienia z czarną koszulką, z emblematem „ASR” w kółku i dwoma różowymi paskami na barkach.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  12 sierpnia 2022, 09:46

  Niech Pallotta patrzy i się uczy jak się robi pieniądze w piłce nożnej.

  • Mancol
   12 sierpnia 2022, 19:07

   Niech on już nie patrzy lepiej bo jeszcze zły urok rzuci.