Lecce zainteresowane Shomurodovem

Po kompletnie nieudanym wypożyczeniu do Spezii, następnym przystankiem w karierze Eldora Shomurodova może być Lecce.

fot. © asroma.com

Eldor Shomurodov to jedno z kilku nazwisk niebędących w planach Romy na kolejny sezon. Zainteresowanie napastnikiem w ostatnich dniach miało wykazać Lecce.

Reprezentant Uzbekistanu nie przekonał nikogo w Spezii, która ponadto przegrała baraże o utrzymanie w Serie A.

Wydaje się, że jego drogi z Romą ponownie się rozejdą, ponieważ z pewnoscią nie znajduje się w planach Jose Mourinho na przyszłość, mimo że jego umowa z klubem obowiązuje do 2026 roku.

Tak więc La Gazzetta dello Sport donosi, że Shomurodov jest wśród takich graczy jak Matias Vina, Bryan Reynolds i Gonzalo Villar, dla których Roma stara się znaleźć odpowiednie miejsce.

Włoska gazeta twierdzi, że ostatnio Lecce zgłosiło się i wykazało zainteresowanie Shomurodovem.

Klub z Salento chciałby wypożyczyć byłego zawodnika Genui.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  12 lipca 2023, 22:01

  Eldor to obecnie najbardziej zgniłe jabłko, które nam pozostało. Kupiony za 18 mln euro (skąd ta kwota, pozostaje nadal tajemnicą), zalega wciąż w bilansie na 10,8 mln euro. Nie dość, że nikt go nie kupi z klubów, w których nadaje się usiąść na ławkę jak Lecce, Frosinone czy Verona, bo musieliby zapłacić te 11 baniek, to jeszcze ma zarobki, których nie udźwigną.
  Pozostaje wypożyczanie go do usranej śmierci do takich ekip jak Lecce, płacenie połowy pensji przez Romę i może za dwa lata, na sezon przed końcem kontraktu, znajdzie się jakiś desperat, który da te 4 mln, żeby nie było straty kapitałowej, jak było ostatnio z Carlesem Perezem.

  • majkel
   12 lipca 2023, 22:53

   Historii tego transferu i tak nie zrozumiemy :)

  • Felek
   13 lipca 2023, 08:08

   Jak to nie rozumiemy? Chodzi o dobre stosunki z Genoa :D Oni też za niego zapłacili rok wcześniej kosmiczne 9 baniek, a nigdy nie będzie wart takiej kasy -.-