Lazio zainteresowane Zaniolo: Lotito chce go mieć u siebie

Prezydent biancocelestich uważa byłego piłkarza Romy za idealne wzmocnienie na nadchodzący sezon i już nawiązał pewne kontakty. Na ławce trenerskiej rozważany jest Gattuso.

fot. © asroma.com

W trwającym trzęsieniu ziemi w Lazio klub myśli także i przede wszystkim o przyszłości. Wśród pomysłów na ławkę trenerską byłby także Gennaro Gattuso, po katastrofalnym zakończeniu przygody w Marsylii, która odnosi sukcesy po jego zwolnieniu. Ale nie tylko to, ponieważ jak dodaje tuttomercatoweb.com, Lotito chciałby  Nicolò Zaniolo.

Były gracz Romy wróci w lecie do Galatasaray po niespecjalnie udanym wypożyczeniu do Aston Villi. Prezes biancocelestich widziałby w atakującym z rocznika ’99 idealny profil do wzmocnienia Lazio i już doszło do pewnych kontaktów. Jednak należy pamiętać, że ewentualny transfer Zaniolo do Lazio może być utrudniony przez jego wcześniejsze występy u odwiecznego rywala. Pomimo tego wydaje się, że Lotito jest zdeterminowany, aby dążyć do tej możliwości..

W oknie transferowym czają się także Milan, Fiorentina i Napoli. Giallorossi otrzymaliby 2 miliony euro w przypadku jakiejkolwiek przyszłej sprzedaży powyżej 20 milionów euro ze strony Galatasaray. W przeciwnym razie do Trigorii trafi 20% różnicy między ceną sprzedaży a 16,5 miliona euro wydanymi przez Turków rok temu. Co oczywiście zostałoby wypłacone, w tym przypadku, dzięki Lazio.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • volt17
  14 marca 2024, 12:12

  Zaccagni lubi to

 • Omen
  14 marca 2024, 12:30

  Upadku ciąg dalszy? Proszę bardzo :)

 • Catenaccio
  14 marca 2024, 13:08

  Gattuso fachura xdd niesamowite, że za jego warsztatem, dalej stoją kluby gotowe go zatrudnić, bezjajeczny w Valencii, gdzie bronił się przed spadkiem, bezjajeczny w Marsylli, gdzie go zwolnili i OM złapała świetną dyspozycję, a niech go lacze biorą i niech się biją o utrzymanie

  • Totnik
   14 marca 2024, 13:55

   Popieram 😭

 • mold
  14 marca 2024, 13:23

  W takim Lazio może właśnie by się odbudował, karmiony niezdrową motywacją w postaci odwetu na Romie. Inna sprawa, że dla mnie Zaniolo u De Rossiego myślę że by się przydał. Nie musiałby przepychać się z 3 rywalami co akcję, tylko największy problem to oduczyć go zamulania z piłką.

  • samber
   14 marca 2024, 20:02

   Pytanie czy Daniel w ogóle by chciał pracować z Zaniolo. Wiele wskazuje na to że Zaniolo jest w szatni zwyczajnym szkodnikiem. Na boisku to też nie taki znowu jastrząb jak jemu samemu się wydaje. Dobrze że nie mamy go w Romie.

 • hako
  14 marca 2024, 13:27

  Przecież kibice błękitnych się postawią przeciwko temu transferowi i tyle z tego będzie. Pamiętacie jak Zaniolo krzyczał z busu przez megafon "Lazio Lazio vaffanculo"? Nie miałby łatwego przywitania

 • edemon
  14 marca 2024, 13:34

  Nie miałby życia w Rzymie, ale może w jakimś domku na prowincji by go zostawili w spokoju.

  • Totnik
   14 marca 2024, 13:55

   A nie byłbym pewien. Z kibicami Romy miał na pieńku i nigdy nie miał statusu Romanisty. W jakimkolwiek klubie by nie grał kibice i tak go przywitają gwizdami pewnie.

 • takitam
  14 marca 2024, 13:54

  Nabiera pokory chłop.
  Za chwilę skończy się na Torino albo Sassuolo

 • Totnik
  14 marca 2024, 13:56

  Śmiechłem 😂

 • irekxsoberxASR
  14 marca 2024, 17:05

  Jak to było „ 7azio 7azio vaffanculo „ krzyczane z dachu autobusu? 😂