Lazio domaga się przeprosin od Sky Sport

Podczas wczorajszej relacji telewizji Sky Sport z Palazzo della Civiltà Italiana, gdzie zaprezentowano Paulo Dybale, kibice Romy na kilka chwil przed rozpoczęciem wydarzenia "pozdrowili" rywali zza miedzy słynną przyśpiewką. Teraz Lazio domaga się przeprosin od stacji.

fot. © asroma.com

Lazio opublikowało oświadczenie na swojej stronie internetowej, żądając przeprosin od telewizji Sky Sport za to, co nazwali „obraźliwym śpiewem”, który można było usłyszeć przed rozpoczęciem prezentacji Paulo Dybali zeszłej nocy.

Ponad 10 000 kibiców Giallorossich zebrało się wczoraj w Palazzo della Civiltà, by powitać Argentyńczyka w klubie po jego transferze ogłoszonym w zeszłym tygodniu.

Przed rozpoczęciem wydarzenia tłum zaśpiewał tradycyjną pieśń anty-Lazio („E la Lazio, m***a! Fogna de sta città!”), co spowodowało, że prezenterka Sara Benci zażartowała przed zakończeniem rozmowy: „Nawet spodobały mi się trochę te przyśpiewki” – uwaga, która zdenerwowała Biancoclestich.

„Może się zdarzyć, że podczas transmisji telewizyjnej na żywo pojawi się obraźliwa pieśń, taka, jaka była skierowana w kierunku Lazio w imieniu niektórych kibiców Romy” – napisali.

„Ale z drugiej strony to, co nie może się zdarzyć, to podkreślenie tego całkowicie niestosownymi ironicznymi komentarzami ze studia”.

„Oczekujemy, że Sky i konkretna zainteresowana osoba, Sara Benci, przeproszą kibiców Lazio. Jeśli naprawdę nie możesz być bezstronny, o czym świadczą liczne przykłady na przestrzeni lat, musisz przynajmniej okazać szacunek kibicom Biancocelestich” – czytamy w komunikacie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  27 lipca 2022, 20:15

  Ojej, jacy biedni i pokrzywdzeni. A za pogrzeb Romy już przeprosili, czy tego wolą nie widzieć? :)
  Dobrze widzieć jak ich piecze tyłek :D

 • abruzzi
  27 lipca 2022, 20:23

  W całej tej hecy chodzi o tą dziennikarkę, nie o to co śpiewali kibice.

  • robb182
   27 lipca 2022, 21:23

   w sumie też bym się zirytował gdybym był po ciemnej stronie mocy – wyobraźcie sobie. lazio kontraktruje Dybale, ma Mou, wygrywa ligę konferencji, ma z 5x więcej sprzedanych karnetów na mecze…

 • Junkhead
  27 lipca 2022, 22:55

  Prosty rozwiązanie sytuacji bez prawdziwych przeprosin. :D

  Dziennikarka: Halo, czy dodzwoniłam się do pizzerii?
  Lazio: Nie, to jakaś pomyłka, tu siedziba Lazio.
  Dziennikarka: A to przepraszam.

  • Totnik
   28 lipca 2022, 07:17

   Ahahahaha

  • sirWojciechVojas
   28 lipca 2022, 09:26

   Geniusz

  • majkel
   28 lipca 2022, 15:04

   wygrał :)

 • ANTI7AZIALE
  28 lipca 2022, 03:31

  Wyszli z kanalu😂

 • Totnik
  28 lipca 2022, 07:18

  Piecza ich poslady och piecza :)

  • Wuju
   28 lipca 2022, 07:53

   No to trzeba przeprosic.
   Zaniolo za trans z wózkiem inwalidzkim i malowidła na szkole jego siostry. Do tej pory jakoś nic się nie stało. Żałosny ten twór,nawet klubem tego nie można nazwać,ale co zrobić jak to jeden z nielicznych klubikow na Świecie którego kibice bardziej nienawidzą Romy niz kochaja swoja własną drużynę. Gowna z tyłka, nie oszukasz