Kumbulla zrobi miejsce Angeliño?

Roma ma wiele ofert półrocznego wypożyczenia Kumbulli i to Albańczyk mógłby zwolnić miejsce Angeliño.

fot. © asroma.com

Skomplikowana sytuacja Giallorossich, jeśli chodzi o ugody podpisane z UEFA, sprawia, że do kupna zawodników powyżej 21 roku życia wymagane jest pozbycie się któregoś z aktualnych piłkarzy kadry. 

W kwestii transferu do stolicy Włoch, od kilku dni wymienia się nazwisko Angelino, piłkarza Lipska, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Galatasaray. Hiszpan ma tam spaloną ziemię, gdyż Turcy musieliby go wykupić po kolejnym występie. Jego agent szuka dla gracza nowego klubu i jednym z zainteresowanych są Giallorossi.

Według Sky Sport piłkarz odrzucił już oferty Betisu i Olympiakosu, a także zawiesił propozycję Marsylii, gdyż dał słowo Romie. Zdaniem Sportitalia Giallorossi mają dziś złożyć ofertę wypożyczenia z prawem do wykupu za 6 mln euro.

Miejsce Angelino w kadrze może zrobić Marash Kumbulla. Wypożyczeniem obrońcy, który wrócił do treningów z drużyną po zerwaniu więzadeł, zainteresowanych jest wiele klubów. Wymienia się nawet zespoły z Premier League. Z kolei we Włoszech zainteresowane wypożyczeniem mają być Genoa, Empoli, Verona i Torino, gdzie trenuje Ivan Juric, który wypromował przed laty Albańczyka.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  26 stycznia 2024, 09:03

  Przestaję rozumieć politykę transferową tego dziwnego klubu. To trochę tak, jakby Zjednoczone Emiraty Arabskie importowały ropę a sprzedawały słodką wodę. Ktoś się w tej Romie zamotał na dobre.

  • Totnik
   26 stycznia 2024, 10:02

   To nie tylko wina klubu, słowo UEFA słowo klucz …

  • samber
   26 stycznia 2024, 11:57

   A ja przeciwnie, widzę w tym jakiś sens. Kumbulla był lepszym zawodnikiem, ale przed kontuzją. Teraz nie wiemy jaki jest, a potrzebujemy kogoś na już i w miarę stabilnego. Wysłanie Kumbulli na wypożyczenie po kontuzji to nie musi być głupi ruch.

 • delvecchio
  26 stycznia 2024, 12:57

  Nie pokazujcie już newsów z Muchomorem w tle XD

 • shall
  26 stycznia 2024, 13:03

  Czy nie byłoby zasadne wypchnąć kogoś z napastników, żeby zrobić miejsce dla Angelino? Mamy problemy ze środkiem obrony, a po powrocie Abrahama będziemy mieć w kadrze 4 zawodników na pozycje "9". Grać będzie i tak tylko jeden, Lukaku.

  • Omen
   26 stycznia 2024, 13:27

   Nie wiadomo kiedy wróci Abraham. Ponoć nie jest jeszcze gotowy. Natomiast po sezonie Lukaku i Azmoun wracają do swoich klubów i wszystko co nam zostanie na środek ataku to właśnie Abrams i Belotti, a DDR wspominał że czasami chciałby zagrać dwoma napastnikami z przodu. Chyba że chodzi tylko o ten sezon i jakieś wypożyczenie, wtedy ok.

  • Totnik
   26 stycznia 2024, 14:23

   No po sezonie będzie ogień w ataku :)

 • hako
  26 stycznia 2024, 16:04

  Jak Romie nie pomoże dosłowny Aniołek, to nie wiem dokąd ten klub zmierza