Kumbulla kończy sezon z problemem z więzadłami

Marash Kumbulla zakończył sezon z poważnym urazem kolana, dodatkowo w momencie, w którym mógł otrzymać więcej szans na grę.

fot. © asroma.com

Choć nie pojawił się żaden oficjalny komunikat, zakończył się sezon dla Marasha Kumbulli. Albańczyk, własnie w momencie, w którym mógł dostać więcej szans na grę, w związku z urazami Smallinga i Llorente, doznał poważnego urazu kolana. 

Część mediów donosi o zerwaniu więzadła krzyżowego kolana, część o urazie więzadła. W każdym wypadku gracza nie zobaczymy już w tym sezonie. Sam Kumbulla odniósł się do problemu na swoim profilu na Instagramie:

„Ciężko jest znaleźć słowa, aby opisać sytuację, w jakiej się znalazłem. Sezon nie szedł tak jakbym chciał i zakończył się w najgorszy z możliwych sposobów dla sportowca. Jestem bardzo rozczarowany i będę potrzebował czasu by się wyleczyć i móc wrócić do gry. 

Wykorzystam ten czas, aby wrócić jeszcze silniejszym i zmienić rzeczy, zapewniam was o tym. Dziękuję wszystkim za wiadomości i życzę powodzenia moim kolegom i całej Romie w końcówce sezonu. To jeszcze nie koniec. Daje Roma!”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.