Kontuzje Pellegriniego i Manciniego

Lorenzo Pellegrini i Gianluca Mancini w skutek odniesionych kontuzji zostali zmuszeni do opuszczenia zgrupowania reprezentacji Italii i wracają do Rzymu.

Przerwa na mecze reprezentacji nie oznacza przerwy od kontuzji: ze zgrupowania reprezentacji Włoch napływają nie najlepsze wieści dla Jose Mourinho. Pellegrini i Mancini, to dwaj kolejni gracze Giallorossich, którzy odnieśli urazy na początku sezonu.

Kapitan Romy został niedawno zmuszony do opuszczenia zgrupowania reprezentacjji Włoch po tym, jak zgłosił problemy mięśniowe, które uniemożliwiły mu udział w nadchodzących meczach eliminacyjnych do Euro.

W efekcie pomocnik wrócił do stolicy Włoch, gdzie przechodzi obecnie fizjoterapię.

Według Il Messaggero obecność Pellegriniego w drużynie na mecz z Empoli stoi pod znakiem zapytania, ponieważ Jose Mourinho może zdecydować się nie narażać go na pogłębienie urazu.

W ślady Pellegriniego poszedł Mancini, który również kieruje się z powrotem do Trigorii. Środkowy obrońca Giallorossich wystąpił wczoraj w podstawowej jedenastce Włoch w meczu z Macedonią Północną, ale musiał opuścić boisko na początku drugiej połowy z powodu problemów z mięśniami. Z wczesnych doniesień wynika, że Mancini doznał zmęczenia mięśni prawego zginacza i został wykluczony z kolejnego spotkania Azzurrich (za dwa dni zagrają z Ukrainą). Mancini wrócił dziś do stolicy i przed zbliżającym się meczem z Empoli przejdzie dalsze badania lekarskie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • gablot
  10 września 2023, 14:55

  Elegancko :(

 • Burdisso
  10 września 2023, 15:12

  NO rzeczywiście ładnie zawodnicy Romy zostali przygotowani do sezonu..

 • ryniek
  10 września 2023, 15:55

  Za ten okres przygotowawczy ktoś powinen beknąć.

 • samber
  10 września 2023, 16:05

  Poczekajmy na dalsze komunikaty. Natomiast mnie to specjalnie nie dziwi. Już w poprzednim sezonie Mou przestrzelił z przygotowaniami. Wygląda jakby chciał mieć zespół od momentu rozpoczęcia meczy w europejskich pucharach. Teraz są przemęczeni i nie do grania. To chyba normalny system jego przygotowań. Nawet bym to zrozumiał gdyby w zimie i wiosną latali jak harty, ale chyba nie do końca tak to wychodzi.

 • Totnik
  10 września 2023, 16:23

  No jak taki profesjonaliz miał Mou przynieść a tu że źle przygotował ? :(

 • Omen
  10 września 2023, 17:20

  Wspaniale po prostu :(

 • riss
  10 września 2023, 21:06

  Co za różnica, z Pellegrinim, Mancinim czy bez nich obraz gry się nie zmieni :).

 • koston
  11 września 2023, 10:59

  Dajcie tych z Primavery już, bo to już zaczęło być żałosne – z takim przygotowaniem to my się będziemy bili o utrzymanie w lidze, a nie Top 4 i LM.