Konfrontacja piłkarzy i Mourinho po meczu z Milanem?

W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia sugerujące, że po ostatnim meczu z Milanem doszło do kłótni pomiędzy trenerem, a piłkarzami Romy.

fot. © asroma.com

Zaraz po zakończeniu piątkowego meczu z Milanem, w szatni Giallorossich miało dojść do ostrej wymiany zdań. Sensacyjne doniesienia zostały jednak szybko zdementowane.

Według włoskiego dziennikarza Augusto Ciardiego z LaRoma24.it nie ma prawdy w pogłoskach mówiących, że piłkarze Romy byli szczególnie niezadowoleni z instrukcji Mourinho w związku z przegranym spotkaniem z Milanem.

Ciardi podaje, że po meczu w szatni odbyły się rozmowy twarzą w twarz, podczas których obie strony wzięły odpowiedzialność za zły występ, jaki miał miejsce w piątkowy wieczór.

Special One był szczególnie zaniepokojony kondycją fizyczną kilku członków swojego zespołu, biorąc pod uwagę, że Paulo Dybala, Renato Sanches, Houssem Aouar, Nicola Zalewski i Lorenzo Pellegrini odnieśli kontuzje w pierwszych tygodniach nowego sezonu.

Pierwszym dziennikarzem, który informował o rzekomej scysji był sympatyzujący z Lazio, Ilario Di Giovambattista – redaktor naczelny Radio Radio.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Jery
  5 września 2023, 17:36

  A więc Totnik z informacją o rzekomym konflikcie między piłkarzami a Mourinho powoływał się na słowa sympatyka Lazio. W sumie by się to zgadzało, kogo czytuje a co w komentarzach wypisuje :)

  • majkel
   5 września 2023, 17:45

   Informacja o tym z kim sympatyzuje Di Giovambattista jest ode mnie i nie była zawarta w artykule, ale warto o tym wiedzieć. Informacje o kłótni podał zaraz po meczu. Nikt normalny nie podał tego newsa dalej.

   Gość tak samo sobie wymyślił, że Curva Sud przygotowała na mecz z Salernitaną transparenty przeciwko Friedkinom. Przekonywał wszystkich, że ma rację, bo ludzie sugerowali, że pisze bzdury.

  • Totnik
   5 września 2023, 18:26

   No i ? Jak padały newsy co mówił Di Canio jakoś nikt personalnych wycieczek jak Ty nie robił.

  • lilninja
   5 września 2023, 19:36

   Jak uważam że bełkot Totnika nie ma za wiele sensu tak nie powinno się go podpuszczać i robić z niego fana Lazio. Bez przesady xd

  • riss
   5 września 2023, 20:26

   Totnik trochę maruda ale swój chłop :) każdy kibic jest trochę inny, ale ważne że każdy z nas ma tą samą zajawkę.

  • mold
   5 września 2023, 22:54

   Dużo to nie zmienia, czy są kłótnie czy nie, już wolałbym żeby tam naprawdę iskrzyło i były wyniki, niż to co jest teraz. Przynajmniej gdyby faktycznie były kłótnie można by wytłumaczyć dlaczego gramy tak źle.