Kolacja między działaczami Giallorossich a Manuelem Pellegrinim

W sobotę Pellegrini był obecny na trybunach Stadio Olimpico, a niektórzy twierdzą, że Chilijczyk miał nawet spotkać się po meczu z przedstawicielami klubu.

De Rossi cieszy się, po zwycięstwie w pierwszych derbach jako trener, i miejmy nadzieję, że nie będą to ostatnie derby, które prowadził z ławki trenerskiej Romy, pisze Gianluca Lengua w Il Messaggero.

Klub jeszcze nie skontaktował się z Daniele w sprawie przedłużenia kontraktu, a niektórzy działacze zostali zauważeni na kolacji z Manuelem Pellegrinim, trenerem Betisu. W sobotę Pellegrini był obecny na trybunach Stadio Olimpico, a niektórzy twierdzą, że Chilijczyk miał nawet spotkać się po meczu z przedstawicelami klubu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Cave Wolf
  8 kwietnia 2024, 11:46

  Podobno ta płota została zdemontowana ale , w każdej plotce jest ziarenko prawdy co do Pellegriniego to mam nadzieję, że nie zostanie naszym trenerem DDR go zjada na śniadanie nie dość że Daniele , lepszy i młodszy to ma lepszą wizję na zespół

 • Catenaccio
  8 kwietnia 2024, 11:53

  Już tydzień po prima aprilis, bez jaj :D z 10 lat temu, to może by to nie był zły pomysł, ale teraz, kiedy DDR robi niesamowitą robotę, zarząd myśli o 70 letnim dziadku (hehe, zarząd) który zajmuję 8 lokatę w La Liga, gdzie wgl po 4 porażkach z rzędu, jedzie na kolację rozmawiać o innej pracy ? Mamy już jednego Pellegriniego i ten jeden nam wystarczy :D

 • Totnik
  8 kwietnia 2024, 13:55

  Jeżeli żart to straszny.

  • Omen
   8 kwietnia 2024, 15:38

   i całkowicie nieśmieszny

  • lilninja
   8 kwietnia 2024, 21:59

   Jakby go zatrudnili to albo Frytki grają w trójwymiarowe szachy albo są kompletnymi idiotami xD a tak na serio to myślę że top5 zapewni De Rossiemu fotel trenera.