Angeliño jest już w Rzymie

Skład AS Roma zostanie poszerzony o doświadczonego lewego obrońcę z przeszłością w Manchesterze City, PSV, RB Leipzig oraz Galatasaray.

fot. © rbleipzig.com

Roma nadal działa na rynku transferowym, aby zapewnić Daniele De Rossiemu kilka użytecznych wzmocnień dla nowego systemu, który zakłada obronę czteroosobową. Według najnowszych informacji, doszło do porozumienia Galatasaray, Lipska oraz Romy w sprawie transferu Angeliño. Hiszpan będzie mógł przylecieć do Rzymu i przejść badania medyczne jutro lub we wtorek. Jak donosi Fabrizio Romano, Roma będzie mogła wykupić piłkarza na koniec sezonu za 6 milionów Euro.

Jeśli chodzi o odejścia, pojawiło się kilka ofert wypożyczenia Marasha Kumbulli, a o obrońcę zabiega również Torino prowadzone przez Juricia.

Galatasaray jest zainteresowane Celikiem, ale obrońca nie chce wracać do Turcji.

Belotti chciałby pozostać we Włoszech i nie rozważa możliwości wyjazdu za granicę: jednak Fiorentina, którą zainteresowany byłby Gallo, nie podjęła dalszych działań w kwestii pozyskania napastnika.

Pojawiają się również pewne zapytania dotyczące Renato Sanchesa, ale na razie wszystko stoi w miejscu, podobnie jak możliwość rozpoczęcia negocjacji z Empoli w sprawie Baldanziego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Romulus
  28 stycznia 2024, 20:47

  Nie znam go, ale kogoś na pewno potrzebujemy na lewą obronę, a formuła transferu jest bardzo dobra, więc pozostaje życzyć powodzenia obieżyświatowi, niech wywalczy pozostanie w Romie

 • Malinek
  28 stycznia 2024, 21:38

  Fajne nazwisko, pamiętam że miał trochę dobrych meczów w Lipsku, więc oby u nas też się sprawdził. Powinien być znacznie lepszy od obecnego Spiny.

 • riss
  28 stycznia 2024, 22:04

  Gość miał dobre papiery, kontuzje i ciekawe ile zostało z tego talentu … w sumie nic nie ryzykujemy bo zawsze w czerwcu możemy go oddać.

  • RomanoItaliano
   28 stycznia 2024, 22:34

   Tak to my kadry nigdy nie zbudujemy… z drugiej strony problemy z FPP ehh

  • irekxsoberxASR
   29 stycznia 2024, 07:57

   Kontuzje? Pasuje do nas idealnie. Bieremy go

 • Totnik
  29 stycznia 2024, 05:57

  Vina 2.0 oby nie a nawet jeżeli to przynajmniej nie utopimy tyle kasy.

  • abruzzi
   29 stycznia 2024, 08:26

   Taki Vina 2.0, tylko odwrócony. Jest dobry w ataku, natomiast w defensywie objedzie go pierwszy z kolei skrzydłowy Salernitany. Stąd Lipsk zaczął się go pozbywać.

  • Totnik
   29 stycznia 2024, 09:14

   A pierwsze Vino był w czymś dobry ? 🤣

 • takitam
  29 stycznia 2024, 09:03

  Nie mam absolutnie żadnego zaufania do transferów w tym klubie.