Il Tempo: Wijnaldum z nadzieją na debiut. Dybala ok

Zespół rozpoczął wczoraj przygotowania do meczu z Lecce. Zdrowy jest Dybala, który zgłaszał drobne problemy w spotkaniu z Empoli. Udział w minigierce treningowej wziął Wijnaldum.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cerulli) Wijnaldum widzi światełko w tunelu. Wczoraj pomocnik wziął udział w minigierce z Primaverą. Poza Holendrem uczestniczyli też w niej Diego Llorente i Ola Solbakken. 

Wijnaldum jest gotowy oddać się do dyspozycji Mourinho: jeśli nadejdą pozytywne sygnały z treningów w tym tygodniu, Special One – który nigdy nie przestał podkreślać ciężaru braku holenderskiego gracza – może zdecydować się powołać go już na mecz z Lecce – po tym w Coppa Italia z Cremonese – i, w przypadku pozytywnego wyniku – dać mu nawet fragment meczu.

Wczoraj zespół być podzielony klasycznie po meczu: ci, którzy zagrali przeciwko Empoli wykonywali ćwiczenia na siłowi, trening z piłką przygotowano dla tych, którzy pozostali na ławce.

Nie martwi kondycja Paulo Dybali: Argentyńczyk, po urazie pleców, który zgłaszał z Empoli, przeszedł cały trening z grupą i będzie do dyspozycji Special One w wyjazdowym meczu na Via del Mare w Lecce.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  7 lutego 2023, 11:57

  Dziwny ten News? 🙈

  • abruzzi
   7 lutego 2023, 13:11

   Chodzi o umowny debiut, nie absolutny. Bo teraz to będzie jego prawdziwa resurekcja po tych kilku minutach, które zagrał latem.

  • RomanoItaliano
   7 lutego 2023, 14:42

   Chodzi mi o gramatykę ;D ale może coś źle interpretuje ;D

 • MMACieciu
  7 lutego 2023, 19:24

  Słuchajcie: ciężko mi sobie wyobrazić taki skład: w ataku niezawodny poprzedniosezonowy Abram (który jest Angielsko-wloskim rekordzistą) i magik dybala, potem w pełni formy wini, pelle, zalewski, spina, elshaa, i niezniszczalna obrona smalling mancini ibanez rui. Na ławce oczywiście nabuzowana pozytywną energią armia broniąca ciężko zdobyte 1:0 brian, matic, celik, kumbulla, llorente, oraz łudzący się na kilka sekund: volpato,tahirovic,solbakken,camara i belotti……. I koniec końców zdobywany top4!!!!!

  • MMACieciu
   7 lutego 2023, 20:36

   Przepraszam wypiłem jedno piwko za dużo..