Il Tempo: W Arabii bez Dybali

O 17:45 Roma zagra mecz sparingowy z Al Shabab. Do Arabii Saudyjskiej nie udał się m.in. Paulo Dybala.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Roma w Rijadzie bez siódemki graczy: De Rossi wolał uniknąć dalekiego wyjazdu w przypadku wszystkich piłkarzy, którzy zostali dotknięci przez mniej lub bardziej dotkliwe kontuzje.

Oprócz Renato Sancesa, Dybali, Smallinga, Spinazzoli i Kumbulli – który powinien wrócić do treningów z kolegami na koniec miesiąca – w stolicy Włoch pozostali Mancini, który ma problem w pachwiną i Huijsen. W przypadku Holendra wybrano ostrożnościowy odpoczynek po tym jak narzekał na przeciążenie przywodzicieli. Przestrzeń dostaną tym samym chłopcy z sektora młodzieżowego: oprócz Pagano i Pisillego do Arabii Saudyjskiej udali się też Golic, Reale, Vetkal, Joao Costa, Misitano, Nardozi i Mlakar.

Wieczorny mecz z Al Shabab – pierwszy gwizdek o 17:45 – może podarować trochę radości młodszym, zwłaszcza w defensywie, gdzie były kapitan będzie miał do dyspozycji tylko jednego środkowego obrońcę, Llorente i żadnego lewego obrońcy, będąc zmuszonym zagrać czwórką w tyle, jak w zwycięskim meczu z Veroną. Na obydwu pozycjach powinno dojść do debiutów dwóch graczy sektora młodzieżowego jak Golic i Reale, z kolei prawa strona powinna zostać zajęta przez Karsdorpa. W środku pola oprócz Paredesa, który nie zagra z Salernitaną z powodu zawieszenia, zagrają Bove i Cristante, z El Shaarawym i Pellegrinim, zawieszonymi za jedynym napastnikiem, Lukaku.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • hako
    24 stycznia 2024, 10:36

    Bez Jose i Dybali – to teraz zamiast prognozowanych 20 osób, na mecz przyjdzie 5