Il Tempo: Smalling z grupą, Azmoun wraca

Sardar Azmoun wróci niebawem do Rzymu. Tymczasem Chris Smalling trenuje nadal z zespołem.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Podczas dzisiejszego powrotu do treningów De Rossi będzie miał ponownie do dyspozycji Smallinga i czeka na powrót Azmouna. Wczoraj, w centrum im. Fulvio Bernardiniego, zespół wrócił na boisko, aby przygotować się do sobotniego spotkania z Interem. To był pierwszy trening, który zwołał trener po zwycięstwie z Cagliari.

Oprócz Renato Sanchesa, który przeszedł całą sesję treningową z kolegami, ćwiczył też Chris Smalling, który kontynuuje proces rehabilitacji, zwiększając możliwość powołania na spotkanie z ekipą Nerazzurrich. Tylko część pracy z grupą przeszedł z kolei Spinazzola, zmagający się z urazem mięśnia czworogłowego uda. Do drużyny zostało przyłączonych wielu młodzików: oprócz Joao Costy, trenowali Nardin, Chiesti, Ivkovic, Mlakar, Mannini i Marazzotti.

Zakończyła się przygoda Azmouna w Pucharze Azji. Iran przegrał półfinał z Katarem, a napastnik popisał się golem rzadkiej natury: po wyrzucie z autu uderzył przewrotką i dał prowadzenie swojej reprezentacji. W najbliższych dniach były napastnik Bayeru Leverkusen uda się do stolicy Włoch, gdzie odda się do dyspozycji De Rossiego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  8 lutego 2024, 09:47

  Mou odszedł i jakoś szybko wyzdrowiał 😭

 • Il capitano 10
  8 lutego 2024, 13:25

  Jeszcze Renato wyzdrowieje

  • Totnik
   8 lutego 2024, 13:31

   No Renatka już trenuje ponoć ?

  • hako
   8 lutego 2024, 13:55

   "Oprócz Renato Sanchesa, który przeszedł całą sesję treningową z kolegami, ćwiczył też Chris Smalling" przecież jest wyżej

  • Dwojak
   8 lutego 2024, 14:12

   No przecież Renato już z Cagliari był nawet powołany

  • Totnik
   8 lutego 2024, 17:49

   No właśnie myślałem że trenuje jak był powołany chyba że jakiś nowy uraz 🥴