Il Tempo: Smalling spróbuje wrócić na Inter

Choć nie będzie jeszcze gotowy do gry, nie jest wykluczonym, że Chris Smalling otrzyma powołanie na mecz z Interem.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Po dniu odpoczynku, który podarował swoim piłkarzom De Rossi, Roma stawi się dziś rano na treningu w Trigorii, aby przygotowywać się do sobotniej potyczki z Interem.

Po tym jak między meczem z Salernitaną i Cagliari Giallorossi mieli cały tydzień na pracę, będą mieli niewiele treningów do dyspozycji, aby przygotować strategię, która pozwoli stawić czoła liderowi. Po poniedziałkowym meczu nie ma kontuzjowanych: Angelino narzekał tylko na skurcze mięśni, z kolei Pellegrini i Llorente nie zgłosili szczególnych problemów, co ogłosił trener na pomeczowej konferencji prasowej.

Nadzieję na powrót na listę powołanych ma Smalling: już przed meczem z Sardyńczykami Anglik zaczął trenować częściowo z zespołem i sam De Rossi otworzył się na jego powołanie na mecz z Interem. Najbliższe dni będą kluczowe, aby sprawdzić kondycję byłego stopera United, zmagającego się z problemem z pachwiną.

W poniedziałek ogłoszono partnerstwo z Ibi Banca, opiewające na ponad dwuletnią umowę, która przyniesie kasie Giallorossich około 1 mln euro. Dziś z kolei swoją drogę będą kontynuować, w reprezentacjach narodowych, Azmoun i N’Dicka. Obrońca zagra o 21 w półfinale Pucharu Narodów Afryki przeciwko DR Kongo, z kolei Irańczyk zmierzy się po południu z Katarem, w walce o finał.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Totnik
    7 lutego 2024, 10:46

    Od powołania do grania pewnie i tak długa droga :)

  • adrian
    7 lutego 2024, 12:07

    Pytanie czy on jeszcze pamięta jak się gra w piłkę i czy dojedzie fizycznie do reszty drużyny chociaż to akurat żadne wyzwanie.