Il Tempo: Próba pozyskania Huijsena

Roma próbuje, rzutem na taśmę, pozyskać młodego obrońcę Juventusu. Bianconeri mają jednak słowne porozumienie z Frosinone, gdzie piłkarz mógłby się wypromować pod okiem Di Francesco.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – L.Pes) Pinto próbuje, ale być może jest zbyt późno. W ostatnich godzinach Roma włączyła się, rzutem na taśmę, w negocjacje między Juventusem i Frosinone w sprawie holenderskiego obrońcy, 19-letniego Deana Huijsena. 

„Ciociari” mają od kilku dni zawarte porozumienie z klubem Bianconerich, który jednak poprosił o cierpliwość, w oczekiwaniu na powrót Alexa Sandro. W tej sytuacji Giallorossi starają się przegonić konkurencję na fotofiniszu. Ciężko by Juve zmieniło zdanie, również ze względu na możliwość wypromowania młodego piłkarza, którą zapewnia Di Francesco, ale w Trigorii chcą mieć pewność. Oficjalne potwierdzenie transferu do Frosinone jest oczekiwane w najbliższych godzinach, chyba, że dojdzie do zwrotu akcji w ostatnich sekundach. Obrońca podoba się i zmieściłby się w parametrach portugalskiego dyrektora Romy, ale negocjacje między Giuntolim a Frosinone idą naprzód i Huijsen został obiecany Gialloblu.

Wciąż występują trudności w pozyskaniu wyczekiwanego obrońcy, który potrzebny jest Mourinho. Ograniczenia finansowe i biurokratyczne opóźniają negocjacje. Jeśli Pinto nie zrobi jakiejś sprzedaży, do zespołu Giallorossich może trafić wyłącznie gracz Under 21. Jeśli chodzi właśnie o sprzedaże, cały czas pojawiają się brazylijskie sygnały w sprawie Viny, choć Roma nie schodzi poniżej żądań na poziomie 10 mln euro. Podczas gdy Flamengo skierowało się ku pozyskaniu Juninho Capixaby, urugwajskim skrzydłowym, który wypożyczony jest do Sassuolo, interesują sie nadal Corinthians, Palmeiras i Bahia. Jest też spokój, jeśli chodzi o Renato Sanchesa, delegowanego do opuszczenia klubu w styczniu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  3 stycznia 2024, 09:44

  Szukanie o gwałtu rety obrońcy cd. ? :)

  • buker7
   3 stycznia 2024, 09:59

   Hujsen – no chłop już z nazwiska idealnie pasuje do naszego zespołu :D

 • mold
  3 stycznia 2024, 10:14

  Abruzzi is back ?

 • Wuju
  3 stycznia 2024, 14:38

  Hujsen to musi byc to

 • riss
  3 stycznia 2024, 15:41

  Wcześniej czy później każdy wraca na stronę, Abruzzi witamy :)

 • kaos84
  3 stycznia 2024, 15:53

  Witam i ja ponownie Ciebie Abruzzi :D

 • delvecchio
  3 stycznia 2024, 22:52

  No oby nie był huijowy

 • hako
  4 stycznia 2024, 00:29

  Szybko odnajdzie się w tym Huijowym systemie gry, więc na miejscu młodego dwa razy bym się nie zastanawiał