Il Tempo: Nie dla wykupu. Gini żąda jasności

Roma zdecydowała się nie wykupować Wijnalduma, choć nie skreśliła go całkowicie. Sam gracz żąda jasności odnośnie swojej przyszłości.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Gini żąda jasności. Holenderski pomocnik, aktualnie na zgrupowaniu drużyny narodowej, udzielił wywiadu dla lokalnej gazety, Algemeen Dargblad, w którym mówił o irytacji w związku ze swoją przyszłością. 

„Jest niepewność i jest to irytujące, również dla mojej rodziny. Oczekiwalibyśmy więcej jasności. Chcę dowiedzieć się jakie są moje opcje, ale z pewnością chcę grać, gdyż przez ostatnie dwa lata nie grałem dużo”. W tej chwili przyszłość Wijnalduma wydaje się być daleko od stolicy Włoch: Roma zdecydowała się nie wykupować holenderskiego pomocnika, który 1 lipca wróci tym samym do PSG.

Wydaje się jednak, że Giallorossi nie odrzucili całkowicie możliwości ponownego zatrudnienia Georginio. By to zrobić francuski klub musi podarować jego kartę lub też zwolnić go przedwcześnie z kontraktu, – wygasa w 2024 roku, więc ponowne wypożyczenie nie jest możliwe – ponadto sam piłkarz musiałby obniżyć żądania płacowe.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Konrad Budynek
  12 czerwca 2023, 10:06

  On ma czelność jeszcze żądać? Skoro tak, to sajonara.

 • Totnik
  12 czerwca 2023, 11:21

  Ja dla jasności zamówił bym mu taksówkę na lotnisko.

  • Adamus
   12 czerwca 2023, 14:47

   One way ticket :D

 • matekson
  12 czerwca 2023, 11:57

  Zgodzi się na 1,5 mln euro za sezon ?

  • riss
   12 czerwca 2023, 14:41

   Po takich dwóch sezonach więcej jak 1,5 – 2,5 mln za sezon nikt o zdrowych zmysłach mu nie da, więc jak się nie podoba to nara …

 • samber
  12 czerwca 2023, 12:24

  Pozostanie w naszej pamięci jako najgorszy zawodnik podczas przegranego finału LE 2023. I tyle. Może wróci do formy, a może już nie, ale my tego raczej nie zobaczymy.

 • hako
  12 czerwca 2023, 12:42

  No widać było jak on chce grać. Chyba na konsoli.

 • Junkhead
  12 czerwca 2023, 14:14

  Jak to mawiał Ferdek do Boczka – Wypierdzielaj pan do siebie na górę!

 • majkel
  12 czerwca 2023, 15:57

  No nie zaczęła się dobrze przygoda Giniego w Romie i też nie za dobrze się kończy. Odchodzi pewnie rozczarowany, bo miał mega przywitanie i pewnie był głodny gry po jej braku w PSG. Nie przepracował z drużyną przygotowań do sezonu. Później ta straszna kontuzja, niesamowity pech. Myślę, że mógł dać Romie dużo więcej. On sam też pewnie ma spory niedosyt. Każda ze stron liczyła na więcej: klub, piłkarz, kibice. Chciałbym nawet żeby został, ale zarabia tyle, że to nierealne i musi szukać innych kierunków.