Il Tempo: Mou może cofnąć Cristante

Jak podaje rzymski dziennik, Mourinho myśli o wycofaniu Cristante na środek obrony. W międzyczasie rozeszło się już 45 tysięcy biletów na mec z Bayerem Leverkusen.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Roma liczy kontuzjowanych przez meczem o Ligę Mistrzów z Milanem. Mourinho ma sytuację awaryjną w defensywie przed sobotnim meczem na Olimpico z ekipą Rossonerich. Z Atalantą do wypełnionego już szpitala w Trigorii dołączyli Paulo Dybala i Diego Llorente. 

Środkowy obrońca, wypożyczony z Leeds, opuścił Gewiss Arena we łzach, skarżąc się na problem ze zginaczem lewego uda, który może być urazem I stopnia i w najbliższych godzinach przejdzie badania, które określą bardziej dokładnie czas powrotu. Z wykluczonymi Smallingiem, Karsdorpem i Wijnaldumem, Mourinho musi znaleźć alternatywne rozwiązania, zwłaszcza w defensywie. Gra czwórką w obronie, co wiedzieliśmy przez chwilę z Atalantą, nie wydaje się być prawdopodobna i trener myśli o cofnięciu Cristante, ustawiając go pośrodku obrony, razem z Mancinim i Ibanezem. Kumbulla byłby pierwszym zmiennikiem na ławce.

W międzyczasie Roma zalicza rekord sprzedaży biletów na półfinał Ligi Europy. W pierwszych dwóch fazach sprzedaży, zarezerwowanych dla posiadaczy karnetów na ligę i puchary, rozeszło się ponad 45 tysięcy wejściówek. Przed wolną sprzedażą, która rozpocznie się dziś o 16, pięćdziesięciu kibiców może pozyskać bilety na trybunę Monte Mario Nord za dedykowaną cenę 115 euro, poprzez platformę Socios. Priorytetowy dostęp będzie zarezerwowany dla osób, którzy posiadają co najmniej pięć „Fan Token ASR” i będą mogli kupić maksymalnie po dwa bilety. Kolejna wyprzedaż w sezonie jest bliska realizacji. Kibice nie mogą się doczekać wspierania drużyny podczas kolejnego emocjonującego europejskiego wieczoru.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.