Il Tempo: Kristensen wyleczony

Duńczyk wraca do dyspozycji De Rossiego, po tym jak urazy wyleczyli też m.in. Llorente i Spinazzola. Jedynym niedostępnym piłkarzem pozostaje Azmoun.

fot. © leedsunited.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Szpital Romy ciągle pustoszeje. Wczoraj, na dwa dni przed derbami, z grupą w Trigorii widziany też był Kristensen, który wraca do dyspozycji De Rossiego po miesiącu zastopowania, spowodowanego kontuzją zginacza lewego uda z meczu z Monzą i celuje w powołanie na mecz z Lazio. 

Na mecz derbowy trener będzie miał dostępnych wszystkich graczy kadry, za wyjątkiem Azmouna, który przeszedł trening indywidualny i leczy uraz zginacza lewego uda. Dziś zespół przejdzie w Trigorii trening rozruchowy, z De Rossim, który będzie mógł rozwiać ostatnie wątpliwości, jeśli chodzi o skład, a w szczególności defensywę: chodzi o zastępstwo dla zawieszonego N’Dicki i rywalizację na bokach: Celik lub Karsdorp na prawej stronie, Spinazzola lub Angelino po przeciwnej.

Te kwestie mogą zostać rozwiązane na konferencji prasowej, która odbędzie się dziś rano o 10:30. Były pomocnik wróci do wywiadów przedmeczowych po trzech tygodniach: ostatni raz miało to miejsce 14 marca przed rewanżową potyczką z Brighton.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Canis
    5 kwietnia 2024, 10:46

    W Lazio wypadł ze składu Zaccagni a u nas wrócił Kristensen. Tak że obie drużyny po równo osłabione.