Il Tempo: Jutro pierwszy sparing w Trigorii. Potem z Latiną

Kształtuje się terminarz precampionato Giallorossich.

(Il Tempo – M.Cirulli) Jutro pierwszy sparing sezonu, z Boreale. W centrum imienia Fulvio Bernardiniego zespół Mourinho rozegra pierwszy test przed najbliższymi rozgrywkami ligowymi przeciwko drużynie, która gra w Eccellenzy.

Spotkanie będzie otwarte dla mediów, w odróżnienia od tych sprzed roku, gdzie pierwsze letnie sparingi były rozgrywane przy zamkniętych drzwiach. Nie będzie to jedyny test, z jakim zmierzą się Giallorossi przed wyjazdem do Portugalii, zaplanowanym na 22 lipca. Dzień wcześniej bowiem, Dybala i spółka zagrają o 10:30, także w Trigorii, z Latiną, drużyną w Serie C.

Wczoraj potwierdzono też jeden z trzech sparingów, które zostaną rozegrane w Algarve. Na portugalskiej ziemi Roma zmierzy się 26 lipca, o 20 czasu lokalnego (21 we Włosezch), z Bragą na Estadio Municipal di Albufeira, obiekcie, na którym gościli Giallorossi na poprzednich zgrupowaniach. Wciąż do potwierdzenia są pozostałe dwa sparingi, a ostatnim może być mecz z Farense, drużyną z pierwszej ligi portugalskiej. Zdradziła to tablica z biura w Trigorii, zamieszczona przez Mourinho na video na Instagramie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • MMACieciu
  14 lipca 2023, 09:19

  Farfocel na 1-0 i murowanie??

  • RomanoItaliano
   14 lipca 2023, 09:21

   Ciekawe kto tego gola trafi 😉

 • irekxsoberxASR
  14 lipca 2023, 09:26

  Latina MERDA!