Il Tempo: Dziś powrót do treningów. Dybala do oceny

Zespół wraca dziś do treningów, rozpoczynając przedostatni tydzień przygotowań do nowego sezonu.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Roma i Dybala wracają do Trigorii. Po dniu odpoczynku, który powierzył Mourinho po porażce 1-2 z Tuluzą, Giallorossi zbiorą się ponownie w przedostatnim tygodniu przygotowań przed ligowym otwarciem z Salernitaną, zaplanowanym na 20 sierpnia, na Stadio Olimpico.

Do poddania ocenie jest kondycja Paulo Dybali, który zakończył przedwcześnie sparing we Francji z powodu dyskomfortu mięśniowego. Zespól spędzi cztery dni pracy w stolicy Włoch przed wylotem do Albanii, gdzie w sobotę 20 sierpnia, o godzinie 20, Pellegrini i spółka zmierzą się z Partizani Tirana. Będzie to ostatni mecz towarzyski przed powrotem do spotkań oficjalnych i tak jak w przypadku wyjazdu do Tuluzy, zespół przeniesie się bezpośrednio w dniu spotkania, a powrót do Włoch jest przewidziany na ten sam wieczór.

Klub nie będzie sam: kibice od razu odpowiedzieli obecnością. Bilety zarezerwowane na sektory powierzone Romanistom – od V101 do V103, za około 4 EUR, rozeszły się w moment i przewiduje się, że ponad 1300 tifosich będzie wspierać drużynę.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.