Il Tempo: Dybala ćwiczy na siłowni, ale czuje się dobrze

Z powodów ostrożnościowych Argentyńczyk trenuje na siłowni. Matic, w związku z sytuacją rynkową, ćwiczy z dala od drużyny.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Roma na boisku, Dybala odzyskuje kondycję na siłowni. Giallorossi wrócili wczoraj do treningów, po dniu odpoczynku, który podarował Mourinho. 

Zespół trenował rano na boisku, za wyjątkiem Matica, który, również z powodów dotyczących mercato, trenował indywidualnie i Dybali. Argentyński piłkarz ćwiczył indywidualnie na siłowni po dyskomforcie mięśniowym, na który narzekał w niedzielę w meczu z Tuluzą. Kondycja Joyi nie wywołuje zmartwień i przeszedł trening indywidualny wyłącznie z powodów ostrożnościowych. Razem z nim na siłowni obecny był Kumbulla, który kontynuuje proces rehabilitacyjny po zerwaniu więzadła krzyżowego, z kolei z pierwszym zespołem pracuje ciągle Pagano. Wydaje się, że pomocnik zintegrował się w pełni z seniorami i powinien porzucić definitywnie Primaverę.

Sektor młodzieżowy Giallorossich jednak się nie zatrzymuje i w ostatnich dniach również trwają prace na rynku. Po wypożyczeniu Matteo Pellegriniego do Matery, Guidi przygotowuje się do przyjęcia Ricardo Solbesa. Argentyński napastnik przyjdzie z Defensa y Justicia, za darmo z procentami z przyszłej sprzedaży. 17-latek przeszedł już próbę w Trigorii w maju i dziś rano dotrze do centrum sportowego, aby podpisać kontrakt.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  9 sierpnia 2023, 11:55

  Szklankowość !?

 • samber
  9 sierpnia 2023, 12:34

  No, tak trochę dziwnie, że jeszcze sezon nie ruszył a Dybala już indywidualnie. Ale musimy się do tego przyzwyczaić. Wiemy jaki jest kruchy ale wiemy też ile potrafi dać na boisku. Osobiście akceptuję tę jego szklankowatość – tak było, jest i będzie :) I nie bądź pan głąb, praw fizyki pan nie zmienisz :)

  • kuba
   9 sierpnia 2023, 13:09

   Ja również w pełni ją akceptuję. Gdyby nie ona, nie grałby w Romie :)