Ibanez staje się ulubieńcem Mourinho

La Gazzetta dello Sport poświęca dzisiaj kilka słów obrońcy Giallorossich. Zdaniem mediolańskiego dziennika, Brazylijczyk stał się jednym z ulubieńców Mourinho, który docenia rozwój piłkarza.

fot. © asroma.com

Gdy Jose Mourinho rozpoczyna swój drugi sezon we włoskiej stolicy, portugalski trener kontynuuje poprawę i pogłębianie relacji z kilkoma zawodnikami ze swojego składu.

Wśród nich znajduje się Roger Ibanez. Brazylijski środkowy obrońca gra coraz lepiej, strzelił również gola głową przeciwko Monzie w czwartej kolejce na Olimpico.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Roger Ibanez wspiął się na listę ulubieńców Jose Mourinho i jest obecnie uważany za jednego z jego najbardziej zaufanych ludzi. W ostatnich wywiadach Special One nie szczędził mu licznych komplementów, doceniając jego rozwój we wszystkich aspektach.

Wraz z Chrisem Smallingiem i Gianlucą Mancinim, Ibanez reprezentuje rodzaj obrońcy, którego Mourinho szuka dla swojej drużyny. Gracz jest teraz obserwowany przez brazylijską federację, a także trenera reprezentacji Włoch, Roberto Manciniego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.