Ibanez jedną nogą w Al-Ahli

Jose Mourinho pożegnał piłkarza w mediach społecznościowych. Wraz z bonusami transfer zamknie się na 30 mln euro.

fot. © asroma.com

Kończy się przygoda Rogera Ibaneza z Romą. Na Brazylijczyka, którego Giallorossi próbowali bezskutecznie sprzedać przez dwa miesiące, znalazł się wreszcie chętny. Były gracz Atalanty zagra w arabskim Al-Ahly. 

Według ostatnich doniesień Giallorossi otrzymają 28,5 mln euro plus 1,5 mln euro bonusów. Zachowają też prawa do 10% z przyszłego transferu 25-latka. Sam gracz miał zostać skuszony 9 mln euro netto za sezon gry. 10% z kwoty transferu Roma będzie zmuszona oddać Atalancie Bergamo, zgodnie z porozumieniem transferowym sprzed trzech i pół roku.

Piłkarza pożegnał już w mediach społecznościowych Jose Mourinho, życząc wszystkiego najlepszego w Arabii Saudyjskiej. Wczoraj pierwsze potwierdzenia transferu zamieścił sam gracz, zamieszczają w mediach społecznościowych, po raz pierwszy, czarno-białe zdjęcia z treningów w Romie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Felek
  7 sierpnia 2023, 14:16

  Jak już faktycznie odchodzi, to zrobiło mi się trochę smutno:/

  • Szafka
   7 sierpnia 2023, 14:52

   Mimo błędów i bycia dzbanem miał w sobie to coś. Zawsze go lubiłem, ale jak trzeba, to trzeba. Przynajmniej nam okienko zafunduje…

 • Ariel
  7 sierpnia 2023, 17:01

  Tak jak ktoś już wspominał, wydaje mi się, że cała czy niemal cała kasa za niego pójdzie ostatecznie na Moratę i tyle z naszych zakupów.

  • riss
   7 sierpnia 2023, 22:41

   Boje się że wywalimy 20 baniek na tego niepewnego Brazola. 10% odpalamy Atalancie, w bilansie Ibanez też był chyba coś warty jeszcze, reasumując wymieniany Brazylijczyka obrońcę na Brazylijczyka napastnika. Taki złoty deal …