Frattesi, Berardi, Scamacca, powiew Sassuolo w plotkach

Powraca telenowela i to dwuczęściowa, jeśli chodzi o negocjacje z Sassuolo. W pogłoskach przewija się też były gracz tego klubu, Scamacca.

fot. © sassuolocalcio.it

Jak zdarza sie w każdym mercato, tak i teraz pewne nazwiska wracają jak bumerang. Z Romą łączeni są ponownie Frattesi i Berardi z Sassuolo. Nowym nazwiskiem jest były napastnik Neroverdich, Scamacca. 

Jak podaje Gianluca Di Marzio, o gracza rywalizują Roma, Juventus i Inter. Wczoraj miało dojść do spotkania kierownictwa Bianconerich z dyrektorem Sassuolo, Carnevalim. Wcześniej miał się z nim spotkać CEO Interu, Beppe Marotta. Dziennikarz podaje, że do spotkania z Romą dojdzie z kolei dzisiaj. Każdy z klubów jest gotowy oddać w ramach zapłaty młodych piłkarzy. W przypadku Giallorossich jest to Cristian Voplato.

Tymczasem temat Domenico Berardiego reanimuje Corriere dello Sport. Zdaniem dziennika nie ma negocjacji, ale mogą wkrótce wystartować. Transakcja nie jest niemożliwa do przeprowadzenia. Roma może liczyć na pieniądze ze sprzedaży Frattesiego przez Sassuolo (ma 30% praw) i w ten sposób uzyskać rabat za Berardiego. Dodatkowo Carnevaliemu podoba się wielu młodych piłkarzy Giallorossich jak Volpato, Bove i Tahirovic.

Corriere della Sera donosi z kolei, że Roma może zainteresować się Scamaccą i spróbować po niego sięgnąć w lipcu, po czerwcowych sprzedażach. Były napastnik Sassuolo nie zrobił furory z West Hamie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Romulus
  7 czerwca 2023, 12:03

  Nie uwierzę w żaden transfer z Sassuolo, dopóki nie zobaczę oficjalki

 • jamtaicho
  7 czerwca 2023, 12:09

  Berardi nie odejdzie z Sassuolo, pozostałe transfery też mało realne

 • buker7
  7 czerwca 2023, 12:28

  Jak widzę te koszulki zielono czarne w aktualnościach odnośnie transferów to mnie mdli.

 • Omen
  7 czerwca 2023, 12:29

  Nie no, taki Skamakka byłby możliwy na jakieś wypożyczenie, nawet mimo jego przeszłości, ale reszta? Dziennikarze szykują nam kolejną telenowelę z której i tym razem pewnie nic nie wyniknie.

  • koston
   7 czerwca 2023, 13:18

   Ja chyba pod postem o Tielemansie napisałem, że jedyny możliwy to Scamacca na wypożyczenie. Reszta to marzenie, a Pinto to już musieli budzić, bo się posrał w gacie.