Follieri: Zaprzeczenia Romy są nieprawdziwe

Po tym jak Roma zaprzeczyła ofercie ze strony Raffaello Follieriego, komunikatowi klubu zaprzeczył przedsiębiorca z Apulii, nazywając reakcję Giallorossich "niewytłumaczalną i nieprawdziwą".

fot. © asroma.com

Roma dosyć szybko odpowiedziała na doniesienia Corriere dello Sport, podparte dokumentami, które miały zostać wysłane do klubu, na temat oferty Raffaello Follieriego na zakup klubu. Giallorossi wszystkiemu zaprzeczyli. Tymczasem z kontratakiem wyszedł przedsiębiorca z Apulii, który przesłał do włoskich agencji informacyjnych swój list.

„W odniesieniu do zaprzeczeń AS Romy odnośnie przedstawienia niewiążącej oferty kupna klubu z mojej strony, Raffaello Follieriego, informuję, co następuję: oferta została wysłana do Neep Roma Holding srl i Romulus and Remus Investments LLC w dniu dzisiejszym, w piątek 11 sierpnia 2023 roku, na następujący Email: asromaspa@legalmail.it, celem rozpoczęcia formalnych negocjacji.

Zaprzeczenia ze strony AS Roma są tym samym całkowicie niewytłumaczalne i nieprawdziwe. Raffaello Follieri potwierdza swój zamiar przejęcia wszystkich akcji AS Roma, aby wypromować zespół na poziomie międzynarodowym. Moi prawnicy będą chronić mój wizerunek i reputację w każdym właściwym do tego urzędzie”, czytamy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  11 sierpnia 2023, 21:05

  Hehe. Nie ma emocji w mercato to może chcoiaz to ? 😁

 • abruzzi
  11 sierpnia 2023, 21:06

  Jaja jak berety. Tylko tego jeszcze brakowało :D

  Śmiechowe te lato u nas. Typ skazany wyrokiem na 4 lata w zawieszeniu chce ponoć kupić Romę. Wysyła sam (domniemam) dokumenty do Corriere dello Sport, no bo oni je opublikowali. Roma zaprzecza, on zaprzecza Romie.
  Moim zdaniem, gdy nie chodzi o kupno trzech kajzerek tylko klubu piłkarskiego, to chyba najpierw spotyka się na poważnie z właścicielem, albo umawia na jakieś conference call czy co najmniej telefon, a nie wysyła tak sobie ofertę na mail. Tak to i ja mogę dla jajec zrobić. "Cześć, jestem Abruzzi. Mam Fiata Uno w leasingu, psa, kota, umiem excel i 4 mld dolarów. Chcę kupić Romę". Jaja.

  • Mancol
   11 sierpnia 2023, 21:46

   Może tego Lasagne puść też na tego maila, jutro będą spam przeglądać :P

  • Totnik
   11 sierpnia 2023, 22:16

   Zaprzeczenie zaprzeczenia, to mi się podoba, takiego motywu jeszcze nie znałem :)

 • riss
  11 sierpnia 2023, 21:18

  Gość wysłał maila który poszedł pewnie do spamu, a teraz chce iść do sądu bo go ktoś obraził. Buahahaha

 • mlecok
  11 sierpnia 2023, 21:25

  Spółka jako Roma jest notowana na giełdzie. Tylko o to chodzi.
  Chłop coś chce wskórać i gra na obniżenie wartości klubu

  • abruzzi
   11 sierpnia 2023, 21:33

   Romy już nie ma na giełdzie.

  • majkel
   11 sierpnia 2023, 21:43

   Raczej gra na podwyższenie swoich interesów :)

  • Junkhead
   11 sierpnia 2023, 21:57

   Gość to zwykły gołodupiec, który chce się uwierzytelnić ściemnionymi ofertami.

  • Canis
   11 sierpnia 2023, 23:24

   A tam od razu gołodupiec. Może chłop chce kupić Romę wpłacając symboliczne euro zaliczki i potem 5 wpłat po 200 milionów co 300 lat. Inter tak kupuje każdego zawodnika.

 • mold
  12 sierpnia 2023, 00:50

  Dobra może gość nie jest poważny, ale wymusił reakcję klubu w paręnaście godzin. A przecież Friedkiny złożyli śluby milczenia :)

 • Totnik
  12 sierpnia 2023, 09:14

  Zróbmy zrzutkę na ASRoma.pl na kupno Romy, Narfi pośle ofertę na maila, adres już znamy :)