Fiorentina obserwuje Kumbullę

Od kilku tygodni pojawiają się plotki łączące albańskiego obrońcę z Torino. Dziś do klubów zainteresowanych Marashem Kumbullą dołącza Fiorentina. Viola szuka wzmocnień na wypadek, gdyby na odejście zdecydował się Nikola Milenković.

fot. © asroma.com

Fiorentina przygląda się sytuacji środkowego obrońcy Romy, Marasha Kumbulli. Fiołki poszukują wzmocnień do linii defensywy Vincenzo Italiano przed następnym sezonem.

Według La Nazione, Viola szuka silnego obrońcy, który mógłby zająć miejsce na wypadek, gdyby Nikola Milenković opuścił klub w tym okienku transferowym.

Ich głównym celem pozostaje Simon Kjaer z Milanu. Jednak drugim nazwiskiem na liście zakupów Fiorentiny jest Marash Kumbulla.

Według niektórych mediów, przyszłość Albańczyka w Romie jest niepewna. 21-latek był już łączony z Torino w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ciężko jednak dać wiarę, że Giallorossi zdecydują się na sprzedaż obrońcy. Mourinho ceni Kumbullę, a klub bardziej niż sprzedaży potrzebuje dodatkowych inwestycji.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Wolf
    30 lipca 2022, 19:02

    Z ekipy fioletowych zaczyna się mocno wyróżniać Igor i to jest ktoś, kogo warto mieć na radarze, bo przypomina Diego Carlosa, którego to wyjął z Nantes Monchi, by potem stał się prawdziwą ostoją ekipy z Andaluzji. W dodatku jest lewonożny i podobnie koksowaty. Sęk w tym, że Rennes oferowało ostatnio za niego 18 mln i zostało odprawione z kwitkiem. Kumbulla zasługuje na otrzymanie prawdziwej szansy i w żadnym wypadku nie pozbywałbym się go. Za to Ibanez – to co innego. Jak nie teraz, to za rok.