Finał Akcji Wilcze Mikołajki 2023!

Przed nami finał i podsumowanie mikołajkowej zbiórki.

Za nami finał akcji Wilcze Mikołajki 2023! Wczoraj Rodzinny Dom dla dzieci w Trzebieszewie odwiedzili przedstawiciele kibiców AS Roma: Jakub i Paweł z Romanisti dalla Polonia reprezentowali również Lupi Polacchi oraz nasz serwis i Amici Sportivi, którzy w tym roku dołączyli do akcji, która okazała się ogromnym i niepowtarzalnym sukcesem. Dziś przychodzi dzień podsumowania i krótka relacja z wyjazdu.

Akcja Wilczych Mikołajek ponownie przerosła nasze oczekiwania, co już stało się tradycją. W tym roku ustanowiliśmy absolutny rekord i uzbierana kwota – 28, 450, 00 zł – jest największą w historii mikołajkowych zbiórek! Zrzutkę wsparło 218 osób!
Hasło obecnej zbiórki przebiegało ponownie pod znakiem remontu. Zgromadzone środki pozwolą na realizację celu zbiórki jaką był remont łazienki, zakup nowej wanny, zrobienie nowej wentylacji, wymianę podłogi na piętrze. Pieniędzy uzbierało się jednak na tyle dużo, że wystarczą na realizację kolejnych planów, o których będziemy Was oczywiście informować.

Dzieciaki ponownie starannie przygotowały się na odwiedziny. Oprócz upominków w postaci własnoręcznie wykonanych szklanych kartek światecznych, zorganizowały koncert piosenek!

W imieniu portalu ASRoma.pl, grup kibicowskich Romanisti dalla Polonia i Lupi Polacchi oraz społeczności Amici Sportivi, dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie akcji i dołożenie swojej cegiełki, dosłownie i w przenośni, do wybudowania tego solidnego fundamentu pod dalsze fanowskie inicjatywy, które są przed nami.

Wyrazy uznania należą się również gościom odwiedzającym naszą stronę oraz waszej rodzinie, znajomym, których zaangażowaliście w to piękne przedsięwzięcie. A także organizatorom zbiórki odpowiedzialnym za zakupy i odwiedziny u dzieci.
W stronę wszystkich Was ogromne… GRAZIE!

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • raven
    27 grudnia 2023, 15:19

    ❤️