Finał akcji Wilcze Mikołajki 2022!

Za nami finał kolejnej edycji Wilczych Mikołajek. Dziś przedstawiciele społeczności Romanistów odwiedzili Rodzinny Dom Dziecka w Trzebieszewie i przekazali zebraną sumę oraz wręczyli upominki dla dzieci i ich opiekunów.

Dziś przed południem oficjalnie zakończyliśmy kolejną edycję Wilczych Mikołajek. Finałem akcji zawsze są odwiedziny w Rodzinnym Domu Dziecka w Trzebieszewie.

Po godzinie 10:00 Jakub oraz Maciej spotkali się z dziećmi i ich opiekunami, Panią Beatą i Panem Michałem. Dzieci jak zwykle przygotowały się znakomicie do wizyty i ugościły naszych przedstawicieli. Obdarowywanie się prezentami, wspólna rozmowa i pamiątkowe zdjęcia. Te spotkania zawsze są wyjątkowe. Tak samo wyjątkowi jesteście Wy: drodzy Romaniści i goście. To już czwarty raz kiedy mogliśmy wesprzeć Rodzinny Dom Dziecka w Trzebieszewie. Każda akcja kończy się wielkim sukcesem. Nie straszna była nam pandemia, nie straszna jest nam inflacja. Każdy moment jest dobry na niesienie pomocy w najpiękniejszych barwach na świecie! W tym roku zebraliśmy 11 371,46 PLN. Będziemy na bieżąco Was informować na co zostały przekazane pieniądze.

Serdecznie Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w kolejną edycję Wilczych Mikołajek!

Krótką fotorelację z wizyty znajdziecie na facebooku Romanisti dalla Polonia.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.