Falcao: Oferta Romy była niska

Były gracz Giallorossich, mistrz Włoch z 1983 roku, a obecnie koordynator techniczny Santosu, mówi o ofercie Romy.

fot. © santosfc.com.br

Od byłego brazylijskiego gracza Romy, jednej z legend scudetto z 1983 roku do kolejnego gracza z kraju kawy, który może dołączyć do zespołu Giallorossich w najbliższych tygodniach.

Mowa tu o Paulo Roberto Falcao oraz Marcosie Leonardo, łączonym z ekipą Giallorossich od kilku dni. Media rozpisują się na temat przyjętej przez Santos oferty Romy i o zgodzie piłkarza, a także o problemach związanych z rozłożeniem płatności ze strony Tiago Pinto. Tymczasem światło na wszystko rzuca właśnie Paulo Roberto Falcao, który pełni rolę koordynatora pionu technicznego Santosu. Na konferencji prasowej mówi:

– Marcos Leonardo znalazł się na celowniku Romy, która rozmawiała z prezydentem. Ja nie brałem w tym udziału, nigdy tego nie robię. Rozmawiałem z prezydentem i oferta Romy, nie biorąc pod uwagę warunków, była niska. Nie da się przeprowadzić transakcji.

Tymczasem graczem interesuje się mocno Benfica.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  3 sierpnia 2023, 21:04

  Dobra, po opcjach A, B, C, D, E, F, G, H, I, J czas na opcję K.

  • majkel
   3 sierpnia 2023, 21:15

   Z opcją K też jesteśmy w dupie. Kamada w Lazio.

  • abruzzi
   3 sierpnia 2023, 21:16

   Hehe. No to kupa. L też ucieka sprzed nosa, więc może M jak kolejny Muminov?

  • mold
   3 sierpnia 2023, 21:21

   Kalinić jest za darmo do wzięcia

  • Frosti
   3 sierpnia 2023, 22:11

   Jak Laskowski komentował mecz Polski z Kolumbią na Mundialu to powiedział: "Plan A zawiódł, ale alfabet jest długi…" :D

 • mold
  3 sierpnia 2023, 21:15

  Jesteśmy biedni. 4 sezony portugalskich rządów i nawet nie mamy kogo sprzedać

  • riss
   3 sierpnia 2023, 21:24

   Jak to nie przecież Ibanez pójdzie lekko za 35 mln plus bonusy, chętnych nie brakuje przecież.

 • Omen
  3 sierpnia 2023, 21:54

  Chciałem napisać coś o Monchim, ale to Pinto w pierwszym swoim okienku wydał bagatela 75 mln na trio Vina, Szomurodow, Abraham.

  Bujamy się teraz o jakieś 2-3 miliony w jedną czy drugą stronę.
  Dżeko nadal gwarantujący moc w ataku poszedł z wolnego transferu do Turcji. Spokojnie mógł do nas przyjść bo twierdzi że Rzym to jego dom. Zarobił i wyszalał się w Interze, był do wzięcia spokojnie na rok oferując nam spokój. Wróciłby do nas jak bohater, jak Ranieri który ratował nas gdy byliśmy w tyłku. Ale nie.
  Koło nosa przechodzi nam obecnie darmowy Kamada bo brakuje kilku baniek na premię dla zawodnika i agenta :D Okazało się że jednak nie trzeba mu płacić pięciu baniek rocznie, co było do przewidzenia. Japończyk generujący spore zainteresowanie w swoim kraju pójdzie zaraz do laczków.
  I tak się żyje z tym żółto-czerwonym szalikiem na szyi.
  Są pieniądze – to je wywalimy jak ostatni idioci. Nie ma – standard, będziemy żebrać i robić z siebie pośmiewisko.

  Nie oszukujmy się, kilka głośnych nazwisk przyszło do nas ze względu na Mou, zresztą jakoś specjalnie nie ukrywa się zaangażowania samego Jose w ich namawianiu, a także właścicieli którzy czasami robili co mogli by tylko przekonać co bardziej znanego gracza do założenia koszulki Romy. To była praca zbiorowa. Reszta? Ugryzę się kurczę w język, i powiem tylko dyplomatycznie że w rzeczy samej – Pinto nie jest Salomonem. Z pustego nie potrafi nalać. Ba… sam ten dzban pomógł opróżnić. Bo obecnie naprawdę nie ma kogo sprzedać za dobry pieniądz. I może dobrze, patrząc na to jak były przeprowadzane zakupy kiedy jeszcze mieliśmy na nie kasę.

  • samber
   3 sierpnia 2023, 22:37

   Co do Dzeko to ja bym go przywitał życzliwie, ale żeby jako bohatera? W Romie dokonał wiele, ale bardzo parł na odejście więc dla mnie bohaterem nie jest, nawet jeśli wpisał się w historię klubu. A porównanie z Ranierim to już zupełnie nietrafione moim zdaniem.

  • Omen
   3 sierpnia 2023, 23:40

   Mogłem przesadzić, emocje robią swoje :)

 • delvecchio
  3 sierpnia 2023, 23:50

  Dawać Santosa na już!

 • Technik
  4 sierpnia 2023, 00:27

  Chryste Panie jacy my jesteśmy daremni na rynku. Biedni niczym mysz kościelna ale dlaczego na to nie ma odpowiedzi. Stadiony wysprzedany prawie przez cały sezon, kasa z biletów powinna być, pieniądze z udziału w LE i dojścia do finału, pieniądze ze sprzedaży nawet tego pacjenta Dzbaniolo powinny być w kasie, pieniądze ze współpracy z nowym sponsorem technicznym, pieniądze z praw telewizyjnych. No kurde przecież nikt mi nie powie że nie mamy teraz nawet 10-15 mln Euro w gotówce ?!?! To jest jakiś obłęd. Na Kamadę nie było bo agent chciał 4 czy 5 mln, zawodnik chciał zarabiać 5 mln i chciał jeszcze 2 czy 3 mln za podpis, wszystko do negocjacji i baa nagle się okazuje że takie 7azio które nie płaci takich pensji kontraktuje gracza z palcem w swojej białej dupie. A my tu siedzimy i czekamy na jakiś Santosów, Sabitzerów i innych których chcemy wypożyczyć za darmo bez jakichkolwiek zobowiązań i gwarancji. Żenada, żenada, wstyd i zgryzota…