Di Marzio: Shomurodov o krok od Cagliari

28-latek spędzi najbliższe miesiące na wypożyczeniu na Sardynii.

fot. © asroma.com

Jak podał wczoraj wieczorem Gianluca Di Marzio, zamknięto transfer Eldora Shomurodova do Cagliari. Uzbek, po nieudanym półroczu w Spezii, poszuka szczęścia na Sardynii.

Gracz przeniesie się do ekipy Rossoblu na zasadzie wypożyczenia z prawem do wykupu za 9-10 mln euro. Giallorossi będą też płacić część jego wynagrodzenia.

28-latek rozegrał w ostatnich miesiącach 16 meczów w Spezii, w których zdobył tylko jednego gola i zaliczył asystę. Klub z Ligurii spadł do Serie B.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  22 lipca 2023, 12:00

  Cóż, mamy kolejny przykład jak się marnuje pieniądze. Najgorsze jest, że nam tych pieniędzy strasznie brakuje, składamy po kilkaset euro, żeby potem wywalić w błoto… ciężka sprawa.

 • robb182
  22 lipca 2023, 14:43

  Szkoda, liczylem ze w tym sezonie odpali

 • Canis
  22 lipca 2023, 17:30

  Wiadomo że nikt z mózgiem na swoim miejscu, nie wyłoży dziś 9-10 baniek na Eldora, chyba że ktoś się w Romie pomylił, Eldor się przygotuje na 100% do sezonu i rąbnie z 15 bramek w lidze dla Cagliari. Wtedy to my wyjdziemy na znafców i dostaniemy 9 milionów, zamiast 25-ciu. Mnie tylko ciekawi, czy dalej płacimi mocarnemu Muminovovi część kontraktu, czy chociaż to mamy z głowy, bo dziś gdzieś czytałem że jednak nic mu płacić nie będziemy?