Di Marzio: Roma myśli na poważnie o Lukaku. Agent Lukaku zmienia zdjęcie profilowe

Zdaniem dziennikarzy Giallorossi próbują pozyskać belgijskiego atakującego.

fot. © inter.it

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Roma myśli na poważnie o Romelu Lukaku. Giallorossi są gotowi zamknąć transfer zwykłego wypożyczenia, po tym jak Chelsea otworzyła się na taką opcję, nie potrafiąc sprzedać definitywnie gracza przez prawie trzy miesiące. 

Dziennikarz podaje, że doszło już do pierwszych kontaktów między stronami i niewykluczone, że wieczorem dojdzie do spotkania w Londynie między kierownictwem Giallorossich a Chelsea oraz agentami napastnika, również by zdobyć jego zgodę na transfer. Dziennikarz podaje też, że Pinto i Ryan Friekdin udają się właśnie prywatnym lotem do Londynu na mecz Luton-Chelsea.

Angelo Mangiante donosi, że Roma jest gotowa płacić całe wynagrodzenie Belga i symboliczną sumę za wypożyczenie. Jednak po otwarciu Chelsea na wypożyczenie, Giallorossi nie są jedynym klubem, który stara się ściągnąć gracza na najbliższe dziesięć miesięcy. Do gry może wkroczyć też Milan.

Zdaniem angielskich dziennikarzy Chelsea otworzyła się na wypożyczenie, po tym jak Lukaku odrzucił definitywnie transfer do Juventusu. Tym samym nie będzie wymiany na Vlahovica, a The Blues negocjują już Balogouna z Arsenalu.

Tymczasem agent Lukaku zmienił zdjęcie profilowe na WhatsApp, na którym siedzi na ławce Romy. Agent, Sebastian Ludre, wrzucił zdjęcie z zeszłego roku, gdy siedział na ławce Romy na Olimpico przy okazji Social Football Summit, które co roku odbywa się właśnie na rzymskim stadionie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • WoLf1985
  25 sierpnia 2023, 15:12

  Czyli co Pinto i Ryan Friekdin wrócą razem z Lukaku?!

 • hako
  25 sierpnia 2023, 15:18

  Tylko jak Roma miałaby wytłumaczyć przed uefa tę śmieszną pensję i jak taka dysproporcja wpłynie na pozostałych zawodników?
  Może Friedkiny mają mu zaproponować udziały w swoich firmach zamiast normalnego wynagrodzenia 😅

  • abruzzi
   25 sierpnia 2023, 15:21

   Dla UEFA ma się zgadzać kadra, która jest zgłoszona do Ligi Europy (vide zakaz wpisania na listę Solbakkena zimą, który mógł grać w Serie A). Wywalą z Ligi Europy Abrahama, to już się zwalnia 8 mln euro brutto. Nie zgłoszą Celika/Karsdorpa, jakiegoś Solbakkena i już się zwalnia kasa.

   Fiorentina też sobie poszarżowała w mercato i na przykład nie zgłosiła do Ligi Konferencji tego klucha Jovica, który sporo zarabia.

 • Totnik
  25 sierpnia 2023, 15:19

  No propagandowo to byłyby sztos. Bliskiego ??

  • matekson
   25 sierpnia 2023, 15:22

   No ba murzyn zarabia najwięcej w zespole !! Szczyt tolerancji !

 • kma
  25 sierpnia 2023, 16:14

  Ma ktos numer tel do tego agenta bo chce sprawdzic legitnosc tej informacji xD

 • Burdisso
  25 sierpnia 2023, 16:31

  Pan Matic co miał 3mln odszedł przecież i Ibanez, do tego Abrahama odrzuca jak pisaliście i już dużo budżetu zeszło..

 • Cave Wolf
  25 sierpnia 2023, 18:24

  Ciekawa propozycja ale jego pensja (12M€) i jego obecna forma nie przekonuje mnie więc jest obiektywnie nastawiony do tego wypożyczenia

  • Frosti
   25 sierpnia 2023, 19:45

   Ktoś pisał, że jego pensja kosztowała by nas 8-9 M€. Za lipiec i sierpień ma już zapłacone od Chelsea.

 • mlecok
  25 sierpnia 2023, 18:38

  Lot Fredka i Pinto do Londynu był najwięcej obserwowanym lotem. Mania się zaczyna