Di Marzio: Ghisolfi mocnym kandydatem

Dyrektor sportowy z Nicei jest jednym z głównych kandydatów do objęcia fotela dyrektora sportowego.

fot. © asroma.com

Sezon powoli dobiega końca, a tymczasem Roma nie ma wciąż dyrektora sportowego, który mógłby planować ruchy transferowe na kolejną kampanię. W mediach pojawiają się pogłoski, że nazwisko nowego menadżera zostanie ogłoszone w tym tygodniu.

Zdaniem Gianluci Di Marzio, nowy dyrektor sportowy może przybyć z Francji, a konkretnie z Nicei. Chodzi o Florenta Ghisolfiego. Zdaniem dziennikarza francuski menadżer odbył spotkanie z amerykańskimi właścicielami i jest aktualnie, nieoczekiwanie, faworytem do pracy w Romie, wyprzedzając Floriana Mauricea.

Giallorossi zasięgali też informacji na temat Tonyego D’Amico, aktualnego dyrektora sportowego Atalanty, ale klub z Berhamo nie chce go puścić.

Komentarze

 • Omen
  6 maja 2024, 19:48

  Jak widzę te nazwiska (może poza D'Amico) to zaczynam tęsknić za Punto :P
  W każdym razie potrzebujemy DSa, nawet jakiegokolwiek aby zaczął pracę przed sezonem bo jesteśmy głęboko, głęboko w tyłku i zaraz wyjdzie nam to wszystko bokiem.

 • MMACieciu
  6 maja 2024, 22:12

  Di Marzio się raczej nie myli. A podobno już ten gościu z monzy był jedną nogą u nas. Powodzenia dla Pana Żabojada, gorszy niż punto nie będzie chyba.

  • edemon
   7 maja 2024, 07:46

   Pinto był jednym z lepszych DSów w Romie ery amerykańskiej, poprzeczka zawieszona jest dość wysoko.

  • scythese
   7 maja 2024, 12:00

   Powinno być "gorszy od Monchiego chyba nie będzie". Pinto robił niezłą robotę w warunkach jakie miał. Narzekaliśmy na Sabatiniego, że następny na pewno "gorszy nie będzie" i od tamtej pory nie mieliśmy lepszego DS'a.

 • Totnik
  7 maja 2024, 05:39

  Ehh nie ma już jakiś Sensownych Włochów którzy znają rynek i specyfikę tylko znowu jakieś wynalazki z zagranicy ?