Di Marzio: Bologna spotkała się z agentem Shomurodova

Uzbecki napastnik jest coraz bliżej odejścia z Romy. Faworytem do pozyskania piłkarza jest Bologna. Sytuację śledzi również Torino. Granata wciąż szuka zastępcy dla Belottiego, na którego z kolei czekają Giallorossi.

fot. © asroma.com

Jak podaje Gianluca Di Marzio, zainteresowanie Bologni Eldorem Shomurodvem pozostaje silne: dziś, we wtorek 2 sierpnia, odbyło się spotkanie agenta uzbeckiego napastnika z przedstawicielami Rossoblù.

W najbliższych dniach powinno wyjaśnić się, jak spróbować przekonać Romę do obowiązku wykupu uzależnionego od określonych celów sportowych, włączając gole i asysty. Giallorossi chcieliby przymusu wykupu bez względu na osiągane wyniki.

W ostatnim sezonie Shomurodov zaliczył 40 występów we wszystkich rozgrywkach, strzelając 5 bramek, do których dołożył 6 asyst. Wspólnie z Romą zdobył też swoje pierwsze w karierze trofeum: Ligę Konferencji.

Bologna szuka wzmocnień po trzech dużych sprzedażach. Z klubem pożegnali się Svanberg, Hickey i Theate. Shomurodov mógłby więc na nowo odkryć kolory czerwony i niebieski, ale te Bologni, a nie Genui, jak na początku swojej włoskiej przygody.

Z kolei według Sportitalia, Torino dołączyło do wyścigu po napastnika Romy i spróbuje pokonać konkurencję Bologni do końca tego tygodnia. Zdaniem Alfredo Pedulli, Granata wydaje się niemal znakiem przeznaczenia.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.