Mercato live: Kumbulla oficjalnie w Sassuolo. Darboe trafi do Sampdorii, Celik nie trafi do Galatasaray.

Przed nami ostatnie godziny zimowego mercato, które zostanie zamknięte dziś o 20.

fot. © asroma.com

W cieniu kupna Baldanziego i wypożyczenia Kumbulli do Sassuolo oraz Belottiego do Fiorentiny, trwają też inne, pomniejsze negocjacje transferowe. 

Od kilkudziesięciu godzin mówi się o odejściu Zekiego Celika. Graczem interesowało się Galatasaray, które jednak ściągnie Auriera z Nottingham Forest. To oznacza, że jedyną opcją dla Turka pozostaje Marsylia, do której trafiło w ostatnich latach kilku piłkarzy Giallorossich. Czasu jest niewiele, mercato we Francji zamyka się dziś o 23.

Klub w międzyczasie zmienia Ebrima Darboe. Wychowanek Romy, który spędził pierwszą połowę sezonu na wypożyczeniu w LASK Linz (siedem występów), wylądował dziś w Genui. Tam przejdzie testy medyczne i podpisze półroczną umowę z Sampdorią.

Tymczasem Fabrizio Romano donosi, że Roma odrzuciła propozycję Anderlechtu, która dotyczyła pozyskania Jana Oliverasa, 19-letniego lewego obrońcy Primavery. W Rzymie wierzą w potencjał piłkarza.


 

14:39: Marash Kumbulla został oficjalnie wypożyczony do Sassuolo.

„AS Roma ogłosiła, że osiągnięto porozumienie z Sassuolo w sprawie tymczasowego transferu Marasha Kumbulli do 30 czerwca 2024 roku. Przejęty w 2020 roku z Hellas Verona, obrońca zadebiutował dla Giallorossi 27 września tego samego roku przeciwko Juventusowi.

W ciągu trzech sezonów Kumbulla nosił koszulkę Romy 68 razy w ciągu trzech sezonów, w tym strzelił cztery gole i przede wszystkim wygrał Ligę Konferencji UEFA.

Powodzenia, Marash!”

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.