Czeski film. Slavia – Roma 2:0

Prażanie wykorzystali fakt że Roma oszczędza siły na niedzielny mecz z Lazio i wypunktowali bezbarwną Romę w meczu o fotel lidera grupy.

fot. © asroma.com

.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  9 listopada 2023, 22:18

  Powiem tak: żałuję, że to oglądałem.

 • completny
  9 listopada 2023, 22:18

  Wracam właśnie z meczu w Pradze. Powiem krótko, Roma położyła c*uja na tym meczu. Nie wiem jak to wyglądało w tv, ale było to bardziej fizyczne spotkanie. Zawodnicy Slavii byli pod koniec bardzo zmęczeni, a jednocześnie do ostatnich minut ambitnie szukali kolejnego gola.

  Nasi potraktowali ten mecz jak rozgrzewkę przed derbami. Zagrali na stojąco, bez pomysłu, bez zaangażowania, będąc więcej niż biernymi. Liczyli że znowu uda się wygrać 1:0. Pretensji wielkich nie mam, bo taki jest styl Mourinho, ale wszystko pod jednym warunkiem. Jeśli w Derbach dadzą maxa. Jeśli nie to zbłaźnili się lekceważąc dzisiaj Czechów. Nie oddali szacunku rywalowi prezentując taki poziom.

  • samber
   9 listopada 2023, 22:23

   No, są podstawy do optymizmu skoro na ławce mamy "miszcza derbów Rzymu" :)

  • hako
   9 listopada 2023, 22:41

   Byłeś w restauracji Giallo Rossie?

  • completny
   9 listopada 2023, 23:14

   Byłem incognito na trybunie przy ławce Romy. Chyba dzisiaj zlekceważyli rywala jak to już często bywało w przeszłości za różnych trenerów. Na stojaka nie da się wygrać meczu na wyjeździe. Nawet o gola było ciężko. Jedynie Lukaku z racji fizyczności i Cristante że swoim przeglądem pola grali na swoim poziomie. Reszta statyści dla gryzących trawę Czechów. Szkoda prowadzenia w grupie, teraz Derby.

 • takitam
  9 listopada 2023, 22:32

  Naprawdę podziwiam wszystkich, którzy oglądają farmerską część LE.
  A już za wyjazd do Pragi to szacun.
  Może przynajmniej smażony ser się udał :)

  • completny
   9 listopada 2023, 23:10

   Z Wrocławia to tyle co do Warszawy, 3h i jesteś. Tak, chociaż ser się udał ;)

  • lilninja
   9 listopada 2023, 23:20

   O fajnie wiedzieć że we Wrocławiu jest więcej kibiców, piękne czasy studenckie sie przypominają i pamietam ze był taki włoski bar gdzie Juventus puszczali, ciekawe czy dalej istnieje. Fajny maja obiekt w Pradze?

  • irekxsoberxASR
   9 listopada 2023, 23:37

   Tak we Wro jest nas więcej. FORZA!

  • completny
   10 listopada 2023, 10:16

   @lilninja wydaje mi się, że chodzi Ci o Pub Felicita we Wrocławiu, teraz chyba przeniósł się w inne miejsce. Stadion w Pradze raczej kameralny do 20 tysięcy, ale przez to lepsza atmosfera i dobry widok na spotkanie, bo siedzisz blisko murawy. Pozdrawiam