Cremonese zainteresowane Felixem

Nadchodzące spotkanie z Cremonese może mieć również wymiar poza sportowy. Drużyna z Cremony jest poważnie zainteresowana zatrudnieniem Felixa Afena-Gyan.

fot. © asroma.com

Roma i Cremonese w najbliższy poniedziałek o 18:30 zmierzą się w ramach drugiej kolejki Serie A na Stadio Olimpico. Wiele wskazuje, że nie będzie to jedyna okazja do spotkania dwóch klubów w nadchodzących dniach. 

W rzeczywistości, w międzyczasie obydwa kluby prowadza rozmowy, które mają na celu sprowadzenie Felixa Afena-Gyan do Cremonese i tym samym odblokowanie możliwości zakontraktowania Belottiego w Romie. Felix kieruje się niewątpliwie ku opuszczeniu Trigorii. Do pewnego czasu wydawało się, że kierunkiem, który zostanie wybrany, będzie Monza lub Salernitana. Obecnie przewagę nad wszystkimi wydaje się mieć jednak Cremo. Gdyby Romie udało się w najbliższych godzinach zamknąć transakcje, odkładając na bok kwestie Belottiego, nadchodzący poniedziałek byłby wyjątkowy dla Felixa.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • abruzzi
    18 sierpnia 2022, 14:55

    W Salernitnianie to by mógł pomóc nam Morgan De Sanctis, który jest tam dyrektorem sportowym i który przecież był autorem sprowadzenia Felixa do Romy za grosze. Teraz by mógł go kupić ponownie :)