CdS: Scamacca naciska na transfer do Romy

Włoski napastnik Gianluca Scamacca mocno naciska na przeprowadzkę do Romy.

fot. © whufc.com

Według najnowszego wydania Corriere dello Sport, Scamacca jest w ciągłym kontakcie ze swoimi agentami, prosząc o najświeższe informacje dotyczące negocjacji między Romą a West Ham United.

Pomimo tego, że West Ham odrzucił wstępne podejście Romy do byłego gracza Sassuolo, Scamacca stara się naciskać aby mieć pewność, że dojdzie do transferu w nadchodzących tygodniach.

West Ham czeka na inne oferty, ale Scamacca odrzuca każdą inną propozycję, która nie pochodzi od Romy.

Napastnik chce wrócić do Trigorii, którą opuścił w 2015 roku i teraz chciałby przeżyć przygodę na nowo, jako zawodnik pierwszego zespołu. Scamacca obecnie trenuje na wakacjach: ćwiczenia atletyczne i wzmacnianie mięśni, aby być gotowym na nowy sezon, ten, który chciałby rozpocząć w koszulce Giallorossich.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • takitam
  20 czerwca 2023, 11:42

  I to mnie się podoba.
  Nie szuka innych opcji, tylko konkretnie do nas.

  • Romulus
   20 czerwca 2023, 13:07

   Pytanie, na ile mu starczy cierpliwości. Frattesi też podobno naciskał na transfer do Romy poprzedniego lata i zimą, ale niewiele to dało.

  • samber
   20 czerwca 2023, 13:17

   Różnica jest taka że Frattesi gra w Sassuolo, z którym mamy "dobre relacja" :)

  • Junkhead
   20 czerwca 2023, 13:29

   Bo wie że w Romie można nic nie robić i dostawać duży hajs, a gdzie indziej trzeba zapierdalać i nie będzie za to żadnych kokosów. :)

  • koston
   20 czerwca 2023, 14:39

   @Romulus – tak tylko, w tej grze wchodzi batalia z Sassuolo, które tanio nie oddaje swoich zawodników do włoskich klubów. A na wyspach liczą na amortyzację tej transakcji, wykup zawodnika i możliwość zainwestowania pieniędzy na kogoś kto się sprawdzi. A Frattesi gra, ma statystyki i nikt nie chce się go pozbywać. Dlatego to Roma i kierownictwo klubu musi stawać na głowie i proponować 30 baniek (teraz to pewnie już więcej) i karty młodych graczy, na których Sassuolo w przyszłości znowu zarabia. Piłkarze mogą naciskać, ale w ostatecznym rozrachunku chodzi o kasę – chyba żeby im się kończył kontrakt to wtedy co innego.

 • samber
  20 czerwca 2023, 13:16

  Belotti też chciał tylko Romy i czekał cierpliwie. Różnica jest jednak taka że Belotti chyba w tym czasie nic nie trenował, a Scamacca po wakacjach jednak wróci do klubu i coś tam będzie robił.

 • koston
  20 czerwca 2023, 14:33

  Dawać go – jakby odpalił to moglibyśmy pod koniec sezonu dać w rozliczeniu Abramsa na wyspy, aby zamortyzować wykup. Myślę, że West Ham chce przymusu i o to tyczy się cała dyskusja.

 • riss
  20 czerwca 2023, 15:48

  Nie mam nic do wypożyczenia, tyle że nie popadałabym w hurra optymizm. Scamacca jakoś mocno nie czarował na włoskich boiskach, od razu wiedziałem że transfer na wyspy będzie wielkim niewypałem. Sassuolo jednak potrafi sprzedawać średnich zawodników za gruby hajs i to im wychodzi idealnie. Obawiam się że to nie będzie duże wzmocnie na pozycji numer 9, obym się mylił rzecz jasna.

 • Canis
  20 czerwca 2023, 18:14

  Trzymam mocno kciuki, żeby się czasem nie udało. No ileż drewna można kupić na sezon?

  • koston
   21 czerwca 2023, 08:48

   No nie jest to najlepszy grajek, ale pytanie czy mamy jakąś alternatywę? Chyba w tym jest największy problem, że klub liczył na sprzedaż Abrahama i możliwość zainwestowania pieniędzy na nowo. A wydarzyło się coś, czego nikt nie był wstanie przewidzieć, czyli zerwane więzadło i po temacie.

   Chłop sam się rwie do Romy – myślę, że lepszego na sezon gry nie znajdziemy, a nóż widelec odpali i na tym zyskamy. West Ham będzie musiał go i tak sprzedać, bo na Wyspach nic nie pogra.