CdS: Adama Traore darmowym pomysłem

Adama Traore pojawia się w pogłoskach jako wzmocnienie rezerwy ataku Romy.

fot. © asroma.com

(Corriere dello Sport – J. Aliprandi) Poza sprzedażami Pinto pracuje cały czas nad inwestycjami do kadry Mourinho. Po pierwsze by wzmocnić atak.

Mówiąc, że w przypadku Scamacci oczekuje się nadal nowości w negocjacjach między Romą i West Hamem (w grę wchodzi też zainteresowanie Dią z Salernitany), nowym pomysłem jest Adama Traore, napastnik (skrzydłowy, cofnięty napastnik i środkowy atakujący), który jutro uwolni się oficjalnie z Wolverhampton i którego agentem jest Mendes.

Interesuje się też nim Milan, Roma nie wykonała jeszcze konkretnych ruchów po gracza, który przy niepodważalnej sile fizycznej i szybkości, ma pewne problemy ze zdobywaniem bramek. Mu musiałby nad tym pracować, ale również w przypadku odejścia Solbakkena (podoba się w Niemczech), mógłby być dobrą inwestycją za darmo. Oczywiście inwestycja nie wiązałaby się z koniecznością sprowadzenia prawdziwej dziewiątki do strzelania bramek.

Monitorowana jest cały czas sytuacja Frattesiego. Roma podkreśliła Saassuolo, że nie chce zaoferować ponad 30 mln euro, wliczając w t0 30% klauzuli sprzedaży. Carnevali ocenia i dziś ma się spotkać w Rimini z zainteresowanymi klubami (Pinto zostaje w Rzymie w sprawie innych operacji transferowych).

Tymczasem Llorente cieszy się ostatnimi dniami wakacji na Ibizie i czeka tylko na zielone światło na powrót do Włoch. Tak jak i Kristensen, który był wczoraj bohaterem żartu w mediach społecznościowych. Niektórzy dziennikarze BBC Sport West Yorkshire krytykowali w jednym z podcastów kupno bocznego obrońcy przez Romę: „Widzieli w ogóle jak on gra?”. Pod wideo opublikowanym na Twitterze pojawiło się też polubienie ze strony Kristensena, który nie może się doczekać lądowania w stolicy Włoch, by odkupić się za rozczarowujący sezon.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  30 czerwca 2023, 11:46

  Widziałem typa w akcji. Chłop jest gorszy niż najgorszy Abraham. Już lepiej zostawić jako rezerwowego dla rezerwowego Belottiego Eldora Muminova niż płacić takiemu kopaczowi jak Traore.

 • Junkhead
  30 czerwca 2023, 12:29

  Typ to jednak fenomen, bo kiwa się jak Messi, a strzela tyle bramek co Benatia. Z tymże Benatia to był stoper. :D

  • Canis
   1 lipca 2023, 13:22

   A ten ma stoper na funkcji 'myślenie'.

 • Cobretti
  30 czerwca 2023, 12:45

  Jedyne co ten gość potrafi to wysmarować się cały łojem, a potem zapierdzielić parę sprintów bez ładu i składu

 • koston
  30 czerwca 2023, 12:58

  Fakt, nic ostatnio nie pokazywał, poza wielkimi bicami – chyba pomylił dyscypliny i powołanie, bo przyznam, że w tej chwili to bardziej bym go widział jako futbolistę, albo sprintera.

 • Dwojak
  30 czerwca 2023, 13:04

  Jak najdalej od tego gościa. Miał dosłownie jeden dobry sezon w karierze cztery lata temu, a jedyne co go wyróżnia to szybkość. Taki Iturbe, tylko gorszy i z wyższym kontraktem.

 • Werewolf
  30 czerwca 2023, 13:59

  Jego zdjęcie jest w encyklopedii pod hasłem "jeździec bez głowy". Szkoda się nawet..

 • majkel
  30 czerwca 2023, 14:51

  O żadnym innym piłkarzu nie można tak dosadnie napisać, jak o nim: kloc :D

 • Totnik
  30 czerwca 2023, 16:26

  Może dobry w obronie ?

 • riss
  30 czerwca 2023, 17:03

  Jeździec bez głowy, z piłką umie dużo, ale strzelać i podejmować słuszne decyzje na samym końcu akcji to już kompletnie nie ogarnia.

  • Canis
   1 lipca 2023, 13:21

   Taka rasa 😁

 • Taddei
  30 czerwca 2023, 17:11

  Wolałbym aby Roma podpisała kontakt z Pereyra z Udine któremu skończył się kontrakt i jest za free

  • Werewolf
   30 czerwca 2023, 18:28

   Popieram, ale dla nas to raczej ruch na koniec mercato, jako plan "B" lub "C", a do tego czasu zgarnie go pewnie ktoś inny

 • Canis
  1 lipca 2023, 13:20

  Traore to dziad nieziemski ale się nadaje do przerzucania worków z cementem i do mieszania betonu, więc może warto by go wziąć, jak mamy stadion budować?